Hlavní obsah

Někteří z vás si možná vzpomenou na neskutečně hratelné Micromashines. Dnešní hra se jimi více než zřejmě inspiruje, a slibuje tak dlouhou dobu hraní a kopu dobré zábavy.

Hrajeme zdarma: Need for Extreme 3D

Pro méně zkušené hráče jen v rychlosti připomenu, proč o Micromashines hovořím v samých superlativech. Na první pohled to může vypadat jako nějaká hra pro děti, ve které se v různých zákoutích domácnosti prohánějí malá autíčka (a také lodě), přičemž se k sobě chovají značně neférově a snaží se zničit nejenom pomocí narážení, ale také rozličných zbraní.

S velice podobným konceptem přichází i dnešní hra. Zábavné interiéry sice byly nahrazeny kvalitně zpracovanými, leč poněkud sterilními exteriéry, ale to hlavní zůstalo. Není tak důležité dostat se do cíle jako první, ale zajistit, aby se tam před vámi nedostali protivníci. Docílit toho můžete nejenom za pomoci svého řidičského umění, ale hlavně zbraní. Ty je nejprve nutné sebrat z trati.

K tomu si přičtěte herní mód Tournament s postupným odemykáním tratí, výběr z několika aut s výrazně jinými jízdními vlastnostmi a také vcelku ucházející grafiku. Dostanete tak hru, která na delší dobu nadchne i ty, kteří závodění jinak příliš nemusejí.

DOWNLOAD, homepage, 15 MB, 9/10

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků