Hlavní obsah

HRA: Citrus City - čeští The Sims zdarma

Pokud už vás nebaví vlastní reální život, v dnešní hře můžete vyzkoušet ten virtuální. Budete v něm dělat všechno jako obvykle a ačkoli to tak nevypadá, je to velká zábava.

HRA: Citrus City - čeští The Sims zdarma

Jasnou inspiraci The Sims hra prostě nezapře, už jen třeba tím, že než se pustíte do samotného hraní, strávíte drahnou dobu nastavováním parametrů vašeho virtuálního já. Samozřejmě si můžete vybrat i pohlaví, ale ať už budete muž nebo žena, vždy bude vaše hraní vypadat velmi podobně.

Nastěhujete se totiž do prázdného bytu v cizím městě, skoro bez peněz. Naštěstí ve hře není problém sehnat odpovídající práci a z vydělaných peněz pak zajišťovat základní fyziologické potřeby. Až si v tom získáte dostatečnou rutinu, můžete postoupit na pyramidě lidských potřeb o něco výše a snažit se naplnit i emocionální touhy.

K tomu je dobré vyrazit do baru, předvést některý se seznamovacích rituálů a případně vzniklý vztah nadále udržovat obvyklými prostředky. Nezní to sice příliš zábavně, ale kdo hrál The Sims, ví, jaká to může být legrace.

Bohužel prozatím není k dispozici verze ve stažitelném tvaru, musíte se spokojit pouze s hraním on-line, ke kterému se musíte nejdřív zaregistrovat. Na oplátku nám autoři slibují soutěž o zajímavé ceny.

Homepage, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků