Hlavní obsah
 

E3: Gears 5 ukáže hráčům krásy planety Sera

Ochutnávku z chystaného pokračování série Gears of War si pro nás připravili tvůrci na veletrhu E3, který právě probíhá v americkém Los Angeles. V pořadí již pátý díl vezme hráči zpět na planetu Seru.

 
E3: Gears 5 ukáže hráčům krásy planety Sera

V této střílečce z pohledu třetí osoby jde jen o jedno – porazit Locusty. Pokud jste dohráli kampaň Gears of War 4 (recenze), tak víte, že po původní trilogii se Gearsy vrátily ve velkém a sága pokračuje docela divoce.

Ukázka ze hry Gears 5

Foto: archív tvůrců

Hráči si budou moci užít kampaně v singleplayer módu, ale také v týmové spolupráci s kamarádem, a to po internetu i lokálně. Chybět pochopitelně nebude ani oblíbený multiplayer pro více hráčů. Na E3 jsme byli svědky kooperativního módu Escape, ve kterém se musí hráč spolu se svými parťáky infiltrovat do locustího doupěte a celé jej vyhodit do povětří.

Ukázka ze hry Gears 5

Foto: archív tvůrců

Připojit se k ústřední postavě JD Fenixovi a jeho přátelům a konečně dorazit Locusty budou moci majitelé televizních konzolí Xbox už letos na podzim. Titul totiž vychází 10. září. Podle předběžných informací by se cena měla pohybovat okolo 1800 Kč.

Ukázka ze hry Gears 5

Foto: archív tvůrců

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků