Takový počet stažení je překvapivý vzhledem k tomu, že titul je k dispozici pouze pro konzoli Xbox a počítače s Windows 10. Navíc pořizovací cena není zrovna dvakrát příznivá, Sea of Thieves se totiž nabízí v obchodech za 1799 Kč.

Na druhou stranu je potřeba upozornit, že Microsoft nabízel titul ke stažení zadarmo i v rámci předplacené služby Game Pass. A kolik lidí tuto nabídku využilo, již tvůrci neuvádějí.

Ukázka ze hry Sea of Thieves

Ukázka ze hry Sea of Thieves.

FOTO: archív tvůrců

V Sea of Thieves se hráč stává pirátem a je vyslán na cestu k tomu, aby se stal legendou. Do vínku tak dostává základní předměty, zbraně a loď, jejíž velikost záleží na počtu hráčů. Malou plachetnici tak dostane hráč sám, případně pokud hraje s jedním kamarádem. Velká plachetnice je pro tři až čtyři hráče.

Hráči se vydají na velkolepé výpravy za legendárními artefakty a ukrytými poklady, pořád ale budou muset být připraveni na to, že někde za obzorem číhá hrozba – ostatní hráči.

Ukázka ze hry Sea of Thieves

Ukázka ze hry Sea of Thieves.

FOTO: archív tvůrců

Sea of Thieves je hrou ve znamení svobody, kamarádství, dobrodružství a napětí. Dokončením výprav získáte zlato, zvýšíte svou reputaci ve světě Sea of Thieves a o krůček se přiblížíte statusu pirátské legendy.

Celou recenzi hry Sea of Thieves naleznete v našem dřívějším článku. [celá zpráva]

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: