Ústřední postavou titulu Plastic Surgery byla mladá blondýnka. „Tato nešťastná dívka má velkou nadváhu a žádná dieta jí už nemůže pomoci. Na naší klinice může podstoupit liposukci, díky které bude opět krásná,“ popsali autoři hlavní zápletku hry.

V průběhu hry museli hráči dělat v problémových partiích dívky malé řezy, prostřednictvím kterých pak doktor zasune pistoli na odsávání tuku. Nakonec je nutné samozřejmě ranku pečlivě zašít.

Ukázka ze hry Plastic Surgery

Ukázka ze hry Plastic Surgery

FOTO: App Store

Přestože je Plastic Surgery kreslená, některé detaily jsou podle odpůrců, především z řad rodičů, již za hranou, obzvláště s ohledem na nízkou věkovou hranici titulu. A právě po stovkách stížností, které se objevovaly na sociálních sítích, se rozhodla společnost Apple hru bez dalšího vyjádření z App Storu stáhnout.

Hra Plastic Surgery není jedinou mobilní aplikací svého druhu. Jak upozornil server Mashable, podobný titul od jiného vydavatele se objevil také pro chytré telefony a počítačové tablety s operačním systémem Android. I ten byl ale nakonec odstraněn jako závadný obsah.

Ukázka ze hry Plastic Surgery

Ukázka ze hry Plastic Surgery

FOTO: App Store