Jak už napovídají okololežící obrázky, hlavním cílem hry je zábava. Nečekejte tedy žádné složité nastavování,logické problémy ani jiné nástrahy – jednoduše si zvolíte svou hlavní postavu, její vzhled a vydáte se zkoumat tajemství virtuálního světa.

:. Fat World

Spíše než o světě by bylo ale vhodné mluvit o městě, či spíše vesnici, kterou projdete za několik málo minut, a tak se zde budete brzy cítit jako doma. Nabídka budov je poněkud monotématická: každá z nich má něco společného s jídlem.

Když to hodně zjednodušíme, pak můžeme říci, že v restauracích pracujete (klasicky sbíráte objednávky a nosíte jídlo ke stolům podobně jako v Dinner Dash), v ostatních obchodech zase vydělané peníze utrácíte a staráte se o své zažívací ústrojí.

:. Fat World

Jediné, co by vám snad mohlo začít vadit, je přílišná jednoduchost. Ať děláte, co děláte, všechno se vejde do pár stisků mezerníku, u kterých ani nemusíte moc přemýšlet. Škoda – kdyby si hra vzala něco víc z komplexnosti The Sims, kterými se zcela jistě inspiruje, pak by dostala určitě lepší ohodnocení.

:. Fat World

DOWNLOAD, homepage, 13.1 MB, 7/10