Hlavní obsah

Horoskopy na pátek 11. března 2016

Rozum nás klame častěji nežli příroda

Horoskopy na pátek 11. března 2016

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

V práci se konečně objeví dlouho ohlášená kontrola nebo návštěva. Vyžádá si to pevné nervy a notnou dávku diplomacie. Její výsledky by vás však měly vcelku uspokojit. Ozve se nebo pošle nesmělý vzkaz vaše bývalá láska.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Na dosah máte seznámení s atraktivní osobou. Chcete to více se projevit na akci, kde se potkáte. Venuše znásobí vaše osobní kouzlo a vašemu jednání dá nádech upřímnosti. Opatrně s tendencí někoho poučovat.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Konstelace Merkuru s Lunou věští bohaté společenské kontakty. Srdečně se usmívejte, pro každého mějte laskavé slovo a rázem vaše popularita a obliba stoupnou o sto procent. Zamyslete se nad doporučenou finanční investicí.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Dnešek přeje usmiřování a nápravě starých chyb. Černé mráčky se rychle rozplynou. Popudlivý nadřízený se do vás znova pustí. Tentokrát ale narazí. Řeknete mu, co si myslíte a ještě za sebou prásknete dveřmi.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Nedejte se strhnout k hádce s hlupákem, který si nevidí na špičku nosu. Budete se zbytečně rozčilovat a ztrácet síly a čas. Pečlivě se připravte na všechna dnešní jednání. Díky Jupiteru budou mít vaše úspěchy trvalý ráz.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Máte slušnou fyzickou i psychickou formu. Využijte toho k vyřízení záležitostí, které se nehýbají z místa. Unavovat vás budou kolegové, vnucující vám zmatené nápady. Večer byste měli strávit s někým blízkým vašemu srdci.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Rázně se musíte vypořádat s náznaky útoku na váš majetek a pověst. Vaše váhání si nepřátelé vysvětlí jako slabost a znásobí své úsilí. Hlídejte si důvěrnou, zejména milostnou korespondenci. Mohla by se stát objektem posměchu.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Nadřízení se pokusí zavádět novoty. Do ničeho jim nemluvte, ať se projeví. Zřejmě se v skrytu duše náramně pobavíte. Vaše chvíle, abyste se předvedli, přijde později. Pozor na zvědavé sousedy nahlížející vám do soukromí.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Někdo, koho znáte, se k vám začne chovat podezřele vlídně a ohleduplně. Nepouštějte si nikoho k tělu, jistě přijde s nějakou prosbou. Dozvíte se tajemství, po kterém již delší dobu pátráte. Napomůže tomu neobvyklá náhoda.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Mějte se na pozoru, vstřebávejte nové informace. Díky Merkuru budete dnes ve správnou chvíli na správném místě. Hleďte toho využít, zbavte se zbytečných zábran. Ve hře je příliš mnoho na to, abyste se šetřili nebo na někoho brali přehnané ohledy.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Rozhoří se boj o atraktivní, dobře placené místo. Berte to jako povel k zahájení konkrétních kroků. Budete-li se dostatečně snažit, je dříve či později vaše. Nezapomeňte si sundat rukavičky, čeká vás tvrdý boj. Můžete spoléhat jen sami na sebe.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Mladší pohledná osoba z vašeho okolí by uvítala váš zájem. V krajním případě by se spokojila i s málem. Nelze však vyloučit, že se kvůli tomu dostanete do řečí. Musíte lépe skrývat své záměry a také některé činy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků