Hlavní obsah

Zkouška na vojenskou přehlídku omezila dopravu na tahu na Ruzyni

V pondělí večer proběhla v Praze na Evropské ulici generální zkouška na úterní vojenskou přehlídku. V této souvislosti museli řidiči počítat s omezeními nejen v Evropské ulici, ale také v okolí. Omezení platilo v pondělí večer a stejné bude i v úterý od 10. do 15. hodiny od Vítězného náměstí až po Drnovskou ulici.

Zkouška na vojenskou přehlídku omezila dopravu na tahu na Ruzyni

Po osmé hodině byla pro dopravu zcela uzavřena Evropská ulice směrem do centra, a to od Drnovské ulice až po Vítězné náměstí. Zcela uzavřeny byly ulice Pevnostní a Gymnazijní mezi ulicemi Milady Horákové a Evropskou.

První část zkoušky začala kolem deváté hodiny, pokračování přišlo o hodinu později. Nácvik trval do třiadvacáté hodiny večer

Oba dny bude průjezdný pouze jeden jízdní pruh ve směru z centra na Ruzyni. Objízdná trasa povede z Pražského okruhu přes Karlovarskou, Bělohorskou Patočkovu až do ulice Milady Horákové.

Změny se dotknou také veřejné dopravy. Autobusy veřejné linkové dopravy budou v obou směrech odkloněny po trase Lipská – Pražský okruh – Rozvadovská spojka – Jeremiášova a budou zrušeny zastávky na celé trase.

Uzavřena bude Evropská ulice od Vítězného náměstí až po Drnovskou ulici. Zdroj: Novinky.cz s použitím Mapy.czPro dálkové autobusové linky končící na autobusovém nádraží na Florenci je objížďka vedena po trase Pražský okruh – Karlovarská – Bělohorská – Patočkova – M. Horákové a dále po své trase. Na zastávce Dejvická autobusy zastavovat nebudou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků