„Rozhodnete se pro to, co už znáte, nebo raději pro něco nového?” ptá se voličů ve svém „Slušném klipu” Jiří Drahoš. Zdůrazňuje, že se opírá o své svědomí a vizi společnosti. „Bude mi ctí být vaším prezidentem,” apeluje na závěr bývalý předseda Akademie věd ČR.

KOMENTÁŘ DNE:
Očima Saši Mitrofanova: Srážka aligátora s čápem

Video

Slušný klip Jiřího Drahoše pro prezidentské volby 2018

Michal Horáček v klipu slibuje, že bude vždy bojovat za slušné lidi. Vždy si podle svých slov víc všímal přání lidí než „kamarádíčkování” s politiky. „Když jsme bojovali o svobodu, viděl jsem hrdé Čechy a snil o silné zemi,” připomíná v klipu Horáček svou minulost.

Video

Michal Horáček - volební spot

Pavel Fischer ve svém spotu zdůrazňuje, že je potřeba chránit rodinu, pomáhat slabým, podporovat sebevědomí národa a vytvořit stát pro všechny občany. „Dnes už lépe vidím, jak musí příští prezident konat,” říká ve spotu Pavel Fischer s důrazem na to, že projel „křížem krážem” Českou republiku.

Video

Pavel Fischer - TV volební spot

Mirek Topolánek ve volebním spotu připomíná předvolební heslo. „Jdu do toho s rozumem, srdcem, ochotou a úsměvem,” říká občanům ve znakové řeči společně s malým chlapcem.

Video

Mirek Topolánek - prezidentský spot

Další z kandidátů Petr Hannig ve volebním spotu slibuje, že se bude snažit naslouchat druhým, hledat řešení, která by uspokojovala občany a navazovat na masarykovskou tradici.

Video

Petr Hannig - Volební spot

Lékař Marek Hilšer ve svém spotu zdůrazňuje, že prezident je člověk stejný jako všichni občané. „Prezident není král. Mě si nikdo nekoupil, neutrácím miliónové dary,” připomíná v klipu a slibuje, že se postaví za lidi a že má smysl měnit věci k lepšímu.

Video

Marek Hilšer - volební spot

Jiří Hynek jako kandidát Realistů sází na svou manželku a děti. „Jirka je vzdělaný a čestný člověk, na kterého je spolehnutí,” říká jeho žena v klipu a vyzývá občany, aby mu dali hlas.

Video

Jiří Hynek - prezidentský spot

Kandidát Občanské demokratické aliance Vratislav Kulhánek zase připomíná, že šéfoval mladoboleslavské Škodě či byl poradcem ve společnosti Tatra. „Rozhodně chci pracovat pro vás a naši zem,” ujišťuje v klipu občany Kulhánek.

Video

Vratislav Kulhánek - prezidentský spot

První kolo prezidentských voleb proběhne v pátek a sobotu 12. a 13. ledna. Pokud ani jeden z devíti kandidátů nezíská více než 50 procent, tak dva nejúspěšnější se utkají ve druhém kole 26. a 27. ledna.