Výsledek senátních voleb - č. 1 - Karlovy Vary

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 4 - Most

Výsledek senátních voleb - č. 4 - Most

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 7 - Plzeň - město

Výsledek senátních voleb - č. 7 - Plzeň - město

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 10 - Český Krumlov

Výsledek senátních voleb - č. 10 - Český Krumlov

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 13 - Tábor

Výsledek senátních voleb - č. 13 - Tábor

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 16 - Beroun

Výsledek senátních voleb - č. 16 - Beroun

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 19 - Praha 11

Výsledek senátních voleb - č. 19 - Praha 11

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 22 - Praha 10

Výsledek senátních voleb - č. 22 - Praha 10

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 25 - Praha 6

Výsledek senátních voleb - č. 25 - Praha 6

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 28 - Mělník

Výsledek senátních voleb - č. 28 - Mělník

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 31 - Ústí nad Labem

Výsledek senátních voleb - č. 31 - Ústí nad Labem

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 34 - Liberec

Výsledek senátních voleb - č. 34 - Liberec

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 37 - Jičín

Výsledek senátních voleb - č. 37 - Jičín

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 40 - Kutná Hora

Výsledek senátních voleb - č. 40 - Kutná Hora

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 43 - Pardubice

Výsledek senátních voleb - č. 43 - Pardubice

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 46 - Ústí nad Orlicí

Výsledek senátních voleb - č. 46 - Ústí nad Orlicí

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 49 - Blansko

Výsledek senátních voleb - č. 49 - Blansko

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 52 - Jihlava

Výsledek senátních voleb - č. 52 - Jihlava

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 55 - Brno město

Výsledek senátních voleb - č. 55 - Brno město

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 58 - Brno město

Výsledek senátních voleb - č. 58 - Brno město

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 61 - Olomouc

Výsledek senátních voleb - č. 61 - Olomouc

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 64 - Bruntál

Výsledek senátních voleb - č. 64 - Bruntál

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 67 - Nový Jičín

Výsledek senátních voleb - č. 67 - Nový Jičín

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 70 - Ostrava město

Výsledek senátních voleb - č. 70 - Ostrava město

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 73 - Frýdek-Místek

Výsledek senátních voleb - č. 73 - Frýdek-Místek

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 76 - Kroměříž

Výsledek senátních voleb - č. 76 - Kroměříž

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Výsledek senátních voleb - č. 79 - Hodonín

Výsledek senátních voleb - č. 79 - Hodonín

FOTO: Novinky.cz s použitím ČTK

Obvod1.kolo2.kolo
Volební obvod č. 1 - Karlovy Vary  
1. Horník Jan (STAN)  
hlasů64518114
procent hlasů23,46%66,17%
2. Váňa Josef (ANO 2011)  
hlasů52164148
procent hlasů18,96%33,82%
Volební účast:33,44%14,00%
   
Volební obvod č. 4 - Most  
1. Dernerová Alena (S.cz)  
hlasů81346844
procent hlasů36,66%70,81%
2. Šlégr Jiří (ČSSD)  
hlasů36442821
procent hlasů16,42%29,18%
Volební účast:25,81%10,73%
   
Volební obvod č. 7 - Plzeň-město  
1. Chaloupek Václav (OPAT)  
hlasů64248966
procent hlasů18,41%60,71%
2. Terelmešová Dagmar (ČSSD)  
hlasů62615802
procent hlasů17,94%39,28%
Volební účast:36,24%14,50%
   
Volební obvod č. 10 - Český Krumlov  
1. Jirsa Tomáš (ODS)  
hlasů1145810843
procent hlasů32,10%59,74%
2. Florián Jindřich (ČSSD)  
hlasů84697306
procent hlasů23,72%40,25%
Volební účast:32,61%15,54%
   
Volební obvod č. 13 - Tábor  
1. Větrovský Jaroslav (ANO 2011)  
hlasů688211643
procent hlasů17,83%59,83%
2. Mládek Jan (ČSSD)  
hlasů67947814
procent hlasů17,60%40,16%
Volební účast:35,85%17,37%
   
Volební obvod č. 16 - Beroun  
1. Oberfalzer Jiří (ODS)  
hlasů901311079
procent hlasů23,69%63,14%
2. Stibal Bohumil (ANO 2011)  
hlasů63856465
procent hlasů16,78%36,85%
Volební účast:35,40%15,65%
   
Volební obvod č. 19 - Praha 11  
1. Kos Ladislav (HPP 11)  
hlasů47029639
procent hlasů16,67%55,89%
2. Válková Helena (ANO 2011)  
hlasů54237607
procent hlasů19,23%44,10%
Volební účast:29,56%18,01%
   
Volební obvod č. 22 - Praha 10  
1. Chmelová Renata (KDU-ČSL)  
hlasů54598255
procent hlasů22,80%57,45%
2. Holubář Jiří (TOP 09)  
hlasů47416114
procent hlasů19,80%42,54%
Volební účast:29,26%17,56%
   
Volební obvod č. 25 - Praha 6  
1. Růžička Jiří (TOP 09)  
hlasů1221313631
procent hlasů42,31%72,06%
2. Bělohradský Václav (ČSSD)  
hlasů48285284
procent hlasů16,72%27,93%
Volební účast:35,60%23,23%
   
Volební obvod č. 28 - Mělník  
1. Holeček Petr (STAN)  
hlasů822210419
procent hlasů23,26%63,64%
2. Vrecionová Veronika (ODS)  
hlasů75385951
procent hlasů21,33%36,35%
Volební účast:32,34%14,34%
   
Volební obvod č. 31 - Ústí nad Labem  
1. Doubrava Jaroslav (S.cz)  
hlasů67676533
procent hlasů23,94%57,89%
2. Holešovský František (ANO 2011)  
hlasů43334751
procent hlasů15,33%42,10%
Volební účast:30,56%11,78%
   
Volební obvod č. 34 - Liberec  
1. Canov Michael (SLK)  
hlasů1869816579
procent hlasů45,30%80,18%
2. Vávra Marek (ANO 2011)  
hlasů63514096
procent hlasů15,38%19,81%
Volební účast:37,48%18,04%
   
Volební obvod č. 37 - Jičín  
1. Czernin Tomáš (TOP 09)  
hlasů1047211075
procent hlasů28,51%59,13%
2. Malý Jan (ANO 2011)  
hlasů92267653
procent hlasů25,11%40,86%
Volební účast:33,86%16,28%
   
Volební obvod č. 40 - Kutná Hora  
1. Strnad Jaromír (ČSSD)  
hlasů95608312
procent hlasů29,64%54,79%
2. Šanc Ivo (STAN)  
hlasů80616856
procent hlasů25,00%45,20%
Volební účast:30,81%13,38%
   
Volební obvod č. 43 - Pardubice  
1. Horská Miluše (Nestran.)  
hlasů100209849
procent hlasů27,28%70,29%
2. Menšík Jaroslav (ANO 2011)  
hlasů57204161
procent hlasů15,57%29,70%
Volební účast:35,35%12,83%
   
Volební obvod č. 46 - Ústí nad Orlicí  
1. Šilar Petr (KDU-ČSL)  
hlasů115239681
procent hlasů33,61%63,92%
2. Lipavský Jan (ANO 2011)  
hlasů63815463
procent hlasů18,61%36,07%
Volební účast:36,26%14,96%
   
Volební obvod č. 49 - Blansko  
1. Vítková Jaromíra (KDU-ČSL)  
hlasů720410246
procent hlasů18,73%61,06%
2. Machač Jan (ODS)  
hlasů59556534
procent hlasů15,48%38,93%
Volební účast:37,63%15,73%
   
Volební obvod č. 52 - Jihlava  
1. Vystrčil Miloš (ODS)  
hlasů90438144
procent hlasů25,71%53,37%
2. Stehlík Michal (KDU-ČSL)  
hlasů56987114
procent hlasů16,20%46,62%
Volební účast:36,15%14,96%
   
Volební obvod č. 55 - Brno-město  
1. Žaloudík Jan (ČSSD)  
hlasů70117034
procent hlasů18,62%52,63%
2. Staněk Pavel (ANO 2011)  
hlasů73976329
procent hlasů19,65%47,36%
Volební účast:35,39%11,91%
   
Volební obvod č. 58 - Brno-město  
1. Dušek Jiří (ANO 2011)  
hlasů92486397
procent hlasů28,16%51,94%
2. Juránek Stanislav (KDU-ČSL)  
hlasů72205917
procent hlasů21,99%48,05%
Volební účast:39,90%14,18%
   
Volební obvod č. 61 - Olomouc  
1. Kantor Lumír (KDU-ČSL)  
hlasů1021510794
procent hlasů27,62%52,44%
2. Brázdil Milan (ANO 2011)  
hlasů122719786
procent hlasů33,18%47,55%
Volební účast:35,22%18,72%
   
Volební obvod č. 64 - Bruntál  
1. Václavec Ladislav (ANO 2011)  
hlasů58836575
procent hlasů24,88%53,40%
2. Sekanina Ladislav (KSČM)  
hlasů43945737
procent hlasů18,59%46,59%
Volební účast:27,45%13,66%
   
Volební obvod č. 67 - Nový Jičín  
1. Orel Petr (SZ)  
hlasů1116212565
procent hlasů33,73%74,23%
2. Dvořák Jaroslav (ČSSD)  
hlasů62954361
procent hlasů19,02%25,76%
Volební účast:31,15%14,77%
   
Volební obvod č. 70 - Ostrava-město  
1. Nytra Zdeněk (NK)  
hlasů45696058
procent hlasů15,44%51,81%
2. Janáčková Liana (NEZ)  
hlasů57775634
procent hlasů19,53%48,18%
Volební účast:31,59%11,90%
   
Volební obvod č. 73 - Frýdek-Místek  
1. Cieńciała Jiří ("OSN")  
hlasů1289210804
procent hlasů46,18%73,35%
2. Golasowská Pavla (KDU-ČSL)  
hlasů45833925
procent hlasů16,41%26,64%
Volební účast:31,07%15,83%
   
Volební obvod č. 76 - Kroměříž  
1. Jelínková Šárka (KDU-ČSL)  
hlasů51978023
procent hlasů16,94%53,48%
2. Hašek Jan (ANO 2011)  
hlasů49296977
procent hlasů16,07%46,51%
Volební účast:34,49%15,91%
   
Volební obvod č. 79 - Hodonín  
1. Hubáčková Anna (KDU-ČSL)  
hlasů920314493
procent hlasů28,30%67,78%
2. Škromach Zdeněk (ČSSD)  
hlasů78926888
procent hlasů24,26%32,21%
Volební účast:32,66%20,25%