Ve čtvrtek a v pátek se ještě dočkáme proměnlivé oblačnosti s přeháňkami, které budou na horách sněhové, v nižších polohách vesměs smíšené. Ve čtvrtek se odpolední teploty dostanou na tři až sedm stupňů, v pátek budou maxima ještě o stupeň vyšší. Páteční ranní minimální teploty budou  v rozmezí nuly a čtyř stupňů, a na silnicích se tak ojediněle může objevovat náledí.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

V sobotu bude zpočátku dne převládat oblačno až zataženo s občasným deštěm, v polohách nad 400 metrů se sněžením,” konstatovala Honsová. V průběhu dne bude od západu ubývat oblačnosti na polojasno. Ranní minima se budou pohybovat od jednoho do minus tří stupňů, odpolední teploty se dostanou na čtyři až osm stupňů.

V neděli by již měla být obloha skoro jasná. Ráno se mohou objevovat mlhy a nízká oblačnost, která se však bude rychle rozpouštět. Ráno teploty poklesnou na dva až minus dva stupně, přes den se vyšplhají na šest až deset stupňů.

Slunečného počasí s minimem oblačnosti se dočkáme i v úvodu příštího týdne. Převládat bude skoro jasno, ráno se opět budou objevovat mlhy. Ranní minima  klesnou na nulu až čtyři stupně. Pondělní maxima budou v intervalu sedmi až 11 stupňů, v úterý bychom se měli dočkat ještě vyšších teplot mezi devíti a 13 stupni.