„Všichni víme, že práce, kterou by bylo třeba udělat, je všude kolem hodně. Zároveň víme, že Evropa nebyla nikdy tak bohatá, jako je dnes,“ řekl Keller ve volebním spotu.

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

„Spousta peněz zahálí, nebo jsou roztáčeny v nejrůznějších spekulacích. Je třeba, aby se tyto peníze setkaly s těmi, kdo hledají práci. Vydělají na tom obě strany,“ doporučil kandidát.

Video

Druhý volební spot Jana Kellera

V druhém spotu se Keller zaměřil na daňové úniky. „Hodně se mluví o tom, že jsou zneužívány sociální dávky. Jsme tím okrádáni. Ovšem část bohatých a vlivných nás okrádá také. Daňovými úniky nás připravují o částky mnohem vyšší,“ hlásá kandidát od hospodského stolu.

„Je třeba, aby přestali podvádět všichni - malí i velcí. Potom bude dost peněz na nová pracovní místa, na správu státu i na chod veřejného sektoru,“ dodal Keller v klipu.