Zejména Facebook, který je v Česku nejrozšířenější sociální sítí, zaplavily desítky vtipů a koláží, kterými chtějí Zemanovi odpůrci odlehčit atmosféru.

Charakteristické proporce Zemanova obličeje jsou častým terčem vtipů, zde je připodobněn k příšeře z filmu Krotitelé duchů.

Charakteristické proporce Zemanova obličeje jsou častým terčem vtipů, zde je připodobněn k příšeře z filmu Krotitelé duchů.

FOTO: facebook.com

Další z vtipů, který navazuje na propírané náborové video McDonald's. Zemanův prezidentský portrét je doplněn popisem jeho funkce v hantýrce zaměstnanců podniku rychlého občerstvení.

Další z vtipů, který navazuje na propírané náborové video McDonald's. Zemanův prezidentský portrét je doplněn popisem jeho funkce v hantýrce zaměstnanců podniku rychlého občerstvení.

FOTO: facebook.com

Graf připomíná kauzy některých ministrů Zemanovy vlády a Zemanových spolupracovníků.

Graf připomíná kauzy některých ministrů Zemanovy vlády a Zemanových spolupracovníků.

FOTO: facebook.com

Trenér Jirka z agitačního klipu McDonald's proslul svou laskavě pronesenou výtkou studentce Katce, že zapomněla přidat do cheeseburgeru okurku. Tentokrát varuje před zbrklostí Zemana, který se nedívá pod nohy.

Trenér Jirka z agitačního klipu McDonald's proslul svou laskavě pronesenou výtkou studentce Katce, že zapomněla přidat do cheeseburgeru okurku. Tentokrát varuje před zbrklostí Zemana, který se nedívá pod nohy.

FOTO: facebook.com

Studentka Katka zapomněla na okurku, Zeman na schody.

A v pokračování koláže vidíme, že tak jako studentka Katka zapomněla na okurku, Zeman zapomněl na schody. Zakopl cestou do studia České televize k prvnímu rozhovoru.

FOTO: facebook.com

Prezidentská standarta se smutečním symbolem, i tak lidé na internetu vnímají zvolení Miloše Zemana prezidentem České republiky.

Prezidentská standarta se smutečním symbolem, i tak lidé na internetu vnímají zvolení Miloše Zemana prezidentem České republiky.

FOTO: facebook.com