Hlavní obsah

Život ve špatném těle aneb Když se z manžela stane manželka

17. 4. 2018, 8:42
Novinky, lin

Když si nyní padesátiletá Američanka Marion vzala vysloužilého pětačtyřicetiletého vojáka Christophera, věděla, že manželství na ně jistě přichystá různé nástrahy. Ani ve snu by ji ale nenapadlo, že o 7 let později se z jejího manžela stane žena jménem Christyna Appletonová.

Foto: Profimedia.cz

Z Christophera Appletona se po proměně stala Christyna Appletonová.

Článek

Christyna Appletonová (dříve Christopher Appleton) z amerického města Danielson již od šesti let cítila, že se narodila ve špatném, mužském těle. Se svými pocity se ale bála svěřit, a tak se snažila svou ženskou stránku co nejvíce potlačovat, aby se vyhnula nepříjemným narážkám na její odlišnost.

Foto: Profimedia.cz

Christopher se necítil ve svém těle již od raného dětství.

Ještě jako muž se Christopher Appleton přihlásil do amerického námořnictva na pozici kuchaře v ponorce. I tam ale bojoval se svým maskulinním zjevem, vousy a mužským zápachem.

Po návratu domů potkal svou spřízněnou duši, Marion, kterou si po krátkém vztahu také vzal. Zpočátku se jednalo o vztah jako každý jiný. Po sedmi letech ale nastal zlom. Marion totiž u svého muže našla dámské oblečení a okamžitě tak dospěla k závěru, že ji muž podvádí.

Foto: Profimedia.cz

Christopher Appleton býval vojákem.

O to větší pak bylo překvapení, když se jí Christopher svěřil, že dámské oblečení je jeho a že se od malička cítil jako žena.

„Nejprve jsem tomu nemohla uvěřit a myslela jsem, že si ze mě dělá legraci. Řekla jsem mu, že jestli je opravdu jeho, tak ať si ho na sebe obleče a on to udělal. Pak mi došlo, že to oblečení mu sedí přímo dokonale, že nelhal. Chvíli jsem na něj zírala a pak propukla v pláč,” vzpomíná pro StoryTrender Marion.

Foto: Profimedia.cz

Manželka ho podezřívala z nevěry.

Postupem času ale Marion zjistila, že je Christopher ve svém těle opravdu nespokojený a nošení dámských šatů ho dělá šťastným. Rozhodla se ho proto podpořit v jeho cestě stát se ženou a stojí po jeho boku i nyní, kdy prochází hormonální léčbou. Díky ní se mu postupně zjemňují rysy v obličeji a tělo se začíná přibližovat tomu ženskému.

Proměnou navíc prošlo i jeho jméno. Oficiální dokumenty nyní místo jména Christopher Appleton zdobí jiné, Christyna Appletonová.

Foto: Profimedia.cz

Po proměně

Reklama

Výběr článků