Hlavní obsah

Ranní sex je tím nejlepším prostředkem na posílení imunity

12. 3. 2008, 8:34 – BELFAST

Omlazovací kúrou i lékem na všechny neduhy, tak by se daly podle irských odborníků charakterizovat ranní sexuální radovánky. Ranní soulož alespoň třikrát týdně výrazně snižuje riziko infarktu, mrtvice a vysokého krevního tlaku.

Článek

Podle odborníků z Queen´s University v Belfastu totiž milostné hrátky po ránu zvyšují obsah protilátky IgA v krvi, která chrání tělo před mikroby. Ranní sex také zmírňuje artritidu a migrénu. Dokonce se při něm spálí i 300 kalorií za hodinu, tudíž je vhodný i na hubnutí.

Věrní partneři, kteří se nemusejí chránit při souloži kondomem, pomáhají ženám svým semenem. Jsou v něm totiž obsaženy látky, které pronikají do těla ženy a předcházejí vzniku depresí.

Věrní partneři, kteří se nemusejí chránit při souloži kondomem, pomáhají ženám svým semenem. Jsou v něm totiž obsaženy látky, které pronikají do těla ženy a předcházejí vzniku depresí.

Při ranním sexu se také zvyšuje sekrece hormonu testosteronu do krve, který pomáhá zpevňovat kosti a zvyšovat sílu svalové hmoty.

Anketa

Dopřáváte si často ranní milování?
Ano, je to ten nejlepší okamžik.
47,7 %
Ano, ale protějšek musím přemlouvat.
8,3 %
Ano, ale proti své vůli.
3,1 %
Ne, bohužel kvůli nedostatku času.
27,3 %
Ne, je to proti zákonům přírody.
13,6 %
Celkem hlasovalo 5337 čtenářů.

Reklama

Související témata:

Související články

Tělo potřebuje důkladné probuzení

22. 2. 2005, 11:09

Na mnohé z nás už začíná doléhat tradiční předjarní únava, kterou by nejlépe rozehnal týden dovolené na horách nebo jinde v přírodě. Pokud to není možné,...

Ranní nedospánky způsobuje zmutovaný gen

5. 4. 2005, 12:53

Takzvaní skřivánci, kteří ráno nemohou dospat a v přímo nekřesťanském čase horečnou aktivitou ruší okolí, trpí podle vědců poruchou spánkového rytmu,...

Dobrý start do nového dne umožní snídaně

16. 12. 2005, 9:38

Pokud budeme pravidelně snídat, přinese nám to řadu výhod. Když organismu dodáme po nočním půstu energii, nebude jí k obědu a k večeři tolik potřebovat....

Výběr článků