Hlavní obsah

„Ještě mi ukažte motor.“ Prohlídka aut na dálku je realitou. Takhle funguje

1. 10. 2018, 0:01
Komerční článekAndy-Auta.cz

Prodejce zánovních automobilů spustil v Česku revoluční službu. Každý si teď může prohlédnout jakékoli inzerované vozidlo na dálku. Stačí k tomu jen mobilní telefon a počítač nebo tablet.

Foto: Andy-auta.cz

Nic neskrývá. Prodejce vám při video hovoru ukáže na voze každý detail.

Článek

Našli jste si na internetu zajímavé zánovní auto? A rádi byste si ho detailně prohlédli bez nutnosti cestovat k prodejci přes půl republiky? I tato možnost existuje. Známý prodejce automobilů nově nabízí jednoduchou prohlídku u každého z více než 350 vozidel prostřednictvím video hovoru.

A jak taková prohlídka na dálku probíhá? Jednoduše si na www.andy-auta najdete auto, které se vám líbí, a kontaktujete prodejce se zájmem o prohlídku. Prodejce vám následně zavolá zpět a vy kliknete na odkaz u inzerátu. Pak už stačí jen diktovat, co chcete na voze vidět. Prodejce s kamerou ochotně ukáže jakoukoli část vozidla a podá k ní potřebný komentář (na ukázkový video hovor se podívejte zde). Vaše vysněné auto si tak můžete prohlédnout z pohodlí domova bez nutnosti kamkoli cestovat. A pokud vás prohlídka na dálku přesvědčí, není nic snadnějšího, než si vůz zarezervovat a do Andy-auta vyrazit automobil vyzvednout.

Foto: Andy-Auta.cz

img v textu

„Díky naší nové službě je jasné, že před zákazníky nic neskrýváme. Všechny inzerované automobily máme skladem a na požádání je každému detailně předvedeme. Víme totiž, že jsou ve skvělém technickém stavu, což je při nákupu zánovního vozu to nejdůležitější.“ Informuje Martin Dvořák z Andy-auta. Tímto krokem si prodejce klade za cíl celkově kultivovat trh zánovních vozidel. Právě lehce ojeté zánovní automobily jsou pro každého kupujícího výhodným kompromisem mezi ojetým a novým vozem. Andy-auta navíc jako jediný v ČR na každý vůz poskytuje plnou roční záruku.

Foto: Andy-Auta.cz

andy v textu 2

Výběr článků