„Nezapomeňte si sluneční brýle! To aby vám nevypadly oči z důlků,“ s úsměvem doporučují místní. Po horkém písku se tady promenádují exotické mulatky, ale i vnadné blondýnky. Některé pláže jsou opálených krasavic plné. Víte které?

Bondi Beach – nejkrásnější pláž s kráskami

Nádherné dívky v bikinách se procházejí třeba na australské Bondi Beach, jedné z nejkrásnějších pláží světa. Svého věhlasu dosáhla mimo jiné právě proto, že bílý písek není zdaleka to jediné, co zde většina cizinců obdivuje. Jde o nejoblíbenější pláž v Sydney, takže velkého soukromí se tady nedočkáte – procento kolemjdoucích krásek se ovšem prudce zvyšuje.

Tady jsou další Pláže s nejhezčími ženami: Missky se opalují ve Venezuele, nezadané v Kalifornii 

Australská Bondi Beach je jednou z nejkrásnějších pláží planety. Divíte se?

FOTO: www.bigstockphoto.com

Docela jiná dobrodružství vás čekají v exotickém Thajsku. Z hlediska koncentrace sexy holek je často zmiňována pláž na ostrově Phi Phi – ta, kde se točil slavný film „Pláž“ s Leonardem DiCapriem. A právě sem míří tisíce fanynek tohoto hollywoodského herce. Okolní prales hučí stovkami cizokrajných zvuků, moře omývá bílé břehy a vy můžete ze soukromého bungalovu podnikat odvážné lovecké výpravy.

Krásné dívky potkáte na plážích celého světa. Ale třeba v Austrálii nebo Brazílii je jejich koncentrace ještě vyšší.

Krásné dívky potkáte na plážích celého světa. Ale třeba v Austrálii nebo Brazílii je jejich koncentrace ještě vyšší.

FOTO: www.bigstockphoto.com

Barcelonetta přeje opalování „nahoře bez“

Zatímco v Thajsku by se mohla slečna bez horního dílu plavek dostat i do vězení, na plážích Barcelony ve Španělsku si vyslouží maximálně pochvalné hvízdání. Opalování „nahoře bez“ je pro Španělsko příznačné a na plážích kolem Barcelony (například na slavné Barcelonettě) se to krásnými dívkami s minimalistickým vztahem k oblečení doslova hemží. Dejte si ale pozor na případnou konverzaci – dívat se tady dámě do očí je mnohdy nadlidský výkon.

Na pláži Barcelonetta letí opalování nahoře bez - a proslavilo ji to nejen po Evropě.

Na pláži Barcelonetta letí opalování nahoře bez – a proslavilo ji to nejen po Evropě.

FOTO: www.bigstockphoto.com

Ipanema znamená „nebezpečná pláž”

Jen pro odvážné jsou brazilské pláže. Slavné Copacabaně šlape na paty klidnější pláž Ipanema – na obou plážích není nouze o nevinné vodní hrátky koček v bikinách, opalující se modelky v posledních hitech plavkové sezóny, a hlavně – o tanga. Právě tenhle typ plavek má svůj původ právě na Ipanemě – ne náhodou znamená jméno Ipanema „Nebezpečná pláž“.

Místní pláže patří mezi Nej místa Brazílie: Poznejte dálnici duchů, Ďáblův chřtán i korzo krásných žen

V době konání slavného karnevalu se Brazílie proměňuje v ráj samby a sexu. Krásné ženy tu ale potkáte po celý rok.

FOTO: www.bigstockphoto.com

O nic bezpečněji to ale nevypadá ani na floridské South BeachMiami. Pláž, kde se ročně nafotí milióny módních fotek, je domácím hřištěm tisíců modelek, které právě v Miami pracují. Po plážích se tady procházejí celebrity, točí se tady filmy i reklamy a žije to tu celou noc. Dovolená na South Beach patří k tomu nejlepšímu, co můžete svým očím dopřát.

I surfařky jsou kočky! Jen to na plážích pro surfaře není moc vhodné k plavání pro začátečníky.

Jen pro dospělé: resorty pro nevázané dobrodružství

Pokud vám oční kochání nestačí, zauvažujte o některém z tzv. dospěláckých resortů. Najdete je třeba na Jamajce, v Mexiku, na Dominikánské republice nebo na Kanárech a v Řecku. O co jde? V těchto resortech se obvykle chodí bez oblečení, jsou tady k dispozici nejrůznější druhy služeb jako erotické masáže, a co je nejdůležitější – většina lidí sem jede s jediným záměrem – užít si!

Inzertní sdělení: Vydejte se na nejvíce sexy pláže!

Cestovní kancelář ESO travel, specialista na Asii, Severní, Jižní a Střední Ameriku, Tichomoří a Afriku vybírá z nabídky pobytových zájezdů:

FOTO: ESO travel

Žhavé Španělsko! Zn.: Luxusně!

Vyberte si některý z Exclusive zájezdů do Španělska. Ty nejlepší hotely a špičkové služby:

Luxus si s námi můžete užít i v Řecku nebo v Itálii. Přesvědčíme vás, že i v Evropě si můžete užít nepředstavitelný luxus!

Sydney - poznejte Bondi Beach!

Vydejte se na jednu z nejkrásnějších pláží světaBondi Beach - která leží v jednom z nejkrásnějších měst planety, v Sydney.

Vybrali jsme pro vás kvalitní a prověřené hotely, zajistíme pro vás pohodlnou cestu. Program je na vás - ale Bondi Beach rozhodně nevynechejte!

Čtěte dále, aktuálně vyšlo:

Přečtěte si také o přehradě Hoover Dam, o 5 největších zajímavostech Číny nebo o nádherné Aljašce. Přehled všech článků najdete na hlavní stránce rubriky

>> zpět na hlavní stránku rubriky Exotika

Autor: Viola Kratochvílová & Tomáš Cikán