Hlavní obsah
Boeing 777-200LR společnosti Crystal Cruises přepraví účastníky z Tokia do Las Vegas. Foto: Profimedia.cz

Oslavit Nový rok dvakrát během jedné noci? S tryskáčem nic nemožného

Máte rádi silvestrovské oslavy a chtěli byste si odpočítávání Nového roku užít hned dvakrát? Společnost Crystal Cruises, která se specializuje na luxusní plavby a výlety, představila koncept, který umožní zájemcům oslavit silvestr nejdříve v Tokiu, poté tryskáčem přeletět mezinárodní datovou hranici a podruhé oslavovat v Las Vegas, píše The Independent.

Boeing 777-200LR společnosti Crystal Cruises přepraví účastníky z Tokia do Las Vegas. Foto: Profimedia.cz
Oslavit Nový rok dvakrát během jedné noci? S tryskáčem nic nemožného

Koncept nazvaný Crystal Skye ale samozřejmě nevyjde levně. Celý balíček, který nezahrnuje pouze letenku, ale například i slavnostní večeři v luxusním hotelu, stojí 26 000 dolarů, tedy na zhruba 594 000 korun. Po novoročním přípitku se účastníci „nalodí“ na palubu letadla, přeletí datovou hranici a podruhé si silvestrovskou oslavu užijí v americkém Las Vegas, kde zamíří třeba na koncert Céline Dion.

Společnost Crystal Cruises představila podobný koncept už loni, kdy zájemcům rovněž nabízela dvojitou oslavu Silvestra, tenkrát ovšem v Sydney a Honolulu na Havaji. Účastníci, kteří zaplatili 19 999 dolarů (457 000 korun) mohli sledovat novoroční ohňostroj nad sydneyským přístavem nebo povečeřet na bývalé válečné lodi amerického námořnictva USS Missouri.

„Potěšeni úspěchem našeho předchozího novoročního letu ze Sydney na Havaj, jsme chtěli pro naše zákazníky vytvořit něco ještě pamětihodnějšího. Z Tokia i Las Vegas jim proto nabídneme to nejlepší, stejně jako na palubě našeho soukromého tryskáče, kde o ně bude královsky postaráno,“ uvedl ředitel Crystal Cruises pro Asii Thatcher Brown. Let bude uskutečněn v Boeingu 777-200LR.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků