Replika kavárny, ve které se v seriálu odehrává značná část děje, je k nalezení v obchodním bloku Čchao-waj Soho v centru Pekingu a ihned po otevření si ji zamilovaly desítky nadšených fandů. „Máme seriál Přátelé velmi rádi, ale kromě sledování v televizi jsme neměli možnost se k nim dostat nějak blíž. Teď je tu replika Central Perku, díky které si můžete užít kávu jako třeba Rachel nebo Joey,“ tvrdí jeden z návštěvníků.

Majitel kavárny Tu Sin tvrdí, že sitcom Přátelé je jako jeho náboženství, proto se snažil být při tvorbě repliky velmi důsledný a důkladný. Návštěvníci tu proto najdou obdobný nábytek, charakteristickou cihlovou stěnu nebo tabuli, na které je křídou napsaná nabídka. Snad každý nápoj nebo pokrm, který se zde prodává, je zmíněn také v seriálu. Ten mimochodem běží i na zdejší televizi s čínskými titulky.

Aby toho nebylo málo, hned vedle kavárny stojí také replika bytu protagonisty Joyeho, kde lidé najdou stolní fotbálek a spoustu dalších chuťovek. „Přijíždějí k nám i lidé, kteří nejsou z Číny - samozřejmě jsou fanoušky seriálu. Někteří ho teprve nedávno začali sledovat, ale i pro ně je to skvělá zkušenost,“ tvrdí Sin.