Hlavní obsah
Praktická balkonová sestava Café Latté z tahokovu je elegantní, pohodlná a rozkládací. Povrchová úprava Elotherm zaručuje ochranu kovu před korozí. Foto: Mountfield (2x)

Majitelé velkých i malých balkonů si mohou připomenout dovolenkovou atmosféru i mimo její sezonu. Je libo kavárna nad městem nebo mini zahrádka?

Praktická balkonová sestava Café Latté z tahokovu je elegantní, pohodlná a rozkládací. Povrchová úprava Elotherm zaručuje ochranu kovu před korozí. Foto: Mountfield (2x)
Proměňte balkon v prázdninovou destinaci

Pořiďte si malé lehátko, rozkládací lehký set se stolkem, židlemi, s křesly. Zpříjemněte si chůzi po balkoně položením koberce nebo rohože.

Teakový set Ambra působí velmi přirozeně, vřelým designem pohladí.

Foto: Mountfield

Se skládací soupravou Kirsten s ocelovou práškově lakovanou konstrukcí vytvoříme útulnou kavárničku během chvilky. Židle 695 Kč, stolek 795 Kč.

Foto: Bauhaus

Pro set Mosaic s kovovou konstrukcí je charakteristická červená mozaika. Vynikne na balkonech s nenápadnou jednobarevnou nebo mozaikovou dlažbou. Cena 3199 Kč.

Foto: Asko nábytek

Set nábytku Pauline ve skandinávském designu má hliníkovou konstrukci a výplet ze stálobarevného PE ratanu. Dřevěné prvky jsou z akácie. Cena nábytku včetně podsedáků a velkých opěrných polštářů 15 900 Kč.

Foto: Bauhaus

Prázdninově zařízený balkon, navíc plný květin a třeba i vlastnoručně vypěstovaných bylinek, potěší při čtení či venkovním hodování snad každého.

Malou zahradu na balkoně vytvoříme snadno zavěšením truhlíků, květináčů nejen na zábradlí a parapety, rostlinami můžeme pokrýt i fasádu.

Foto: Hornbach

Velký balkon k pobytu přímo vyzývá. Vystačíme si s kvalitním lehčím skládacím nábytkem a se slunečníkem.

Foto: Lidl

Souprava nábytku Diana je z povrchově ošetřeného dřeva akácie, takže odolá povětrnostním vlivům. Sklopný stůl 2490 Kč, sklopné křeslo 995 Kč.

Foto: Bauhaus


Anketa
Využíváte balkon nejen k letnímu relaxu?
Ano, kdykoli to jde
0 %
Ano, ale mnohdy na to není čas
0 %
Ne, raději vyrážím přímo do přírody
0 %
Ne, nemám balkon
0 %
Celkem hlasovalo 0 čtenářů.

Napište nám

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahradu a rádi byste se pochlubili?

Napište nám do redakce na adresu: bydleni@novinky.cz.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků