Kromě klasického čtení časopisu si na toaletě můžete zkrátit dlouhou chvíli třeba hraním golfu. Trávník supluje na první pohled klasická předložka před toaletní mísu. ´Trávník´ je navíc vyrobený z materiálu, který lze jednoduše vyprat. Stačí už jen umístit jamku a hra může začít.

Nudné chvíle na záchodě můžete zpestřit minigolfem vyrobeným speciálně na toalety.

Nudné chvíle na záchodě si můžete zpestřit minigolfem vyrobeným speciálně na toalety.

Originálním kouskem do domácností lidí, kteří mají rádi nápaditý design a hravé kousky, je bezpochyby štětka na záchod ve tvaru zlaté trofeje. Na záchodě si tak můžete trénovat děkovné projevy nebo si představovat, že jste slavní. Konec štětky je snímatelný a umožňuje výměnu kartáče.

Milovníci prestižních cen si mohou zak'hrát na předávání Oscarů.

Milovníci prestižních cen si mohou zahrát na předávání Oscarů.

FOTO: Gyrofish (2x)

Fandové luštění si přijdou na své díky toaletnímu papíru s natištěnými křížovkami nebo sudoku. Nejen starší lidé tak mohou využít čas k bystření mozkových závitů. Pod toaletní papír je ale nutné dodat pevnější desku, aby se na něj dobře psalo.

Na záchodě si můžete zaluštit sudoku na toaletním papíře nebo si prohlížet obrázky z působivých míst.

Na záchodě můžete luštit křížovku nebo si prohlížet obrázky.

FOTO: Yellow Octopus (2x)

Koupelnu můžete zpestřit kousky ve tvaru zvířat. Vtipným doplňkem jsou například plstěné koše na prádlo ve tvaru žraloků, které jsou pratelné.

Dlaždičky nebo pračku dekorujte samolepy. Jejich výhodou je, že povrch nenaruší, a až děti vyrostou, můžete je jednoduše odstranit a interiér nebude působit infantilně.

Pračku zkuste ozvláštnit samolepem s motivem kočky. Děti pobaví i koš na prádlo inspirovaný podobou žraloka.

Pračku zkuste ozvláštnit samolepem s motivem kočky. Děti pobaví i koš na prádlo inspirovaný podobou žraloka.

FOTO: Design3000.de, DaWanda

Hravého ducha prostorům dodáte i pomocí drobných detailů. Jako dekorace můžete použít kosmetické taštičky ve tvaru aut nebo autobusů.

Zajímavou inspirací z poslední doby se staly doplňky do koupelen, které navrhli studenti a stážisté Ateliéru keramiky a porcelánu Uměleckoprůmyslové školy v Praze vedeného Maximem Velčovským.

Mýdlenka ve tvaru jeřábu nebo držák na zubní kartáčky v podobě koruny jsou uměřenými kousky, které pobaví, hodí se i do střídmě a minimalisticky zařízených koupelen. [celá zpráva]