Řecko a letní ostrovy evokují modře natónované dveře, které už potřebovaly naši péči. Barva Uni skvěle přilne, výborně se roztírá, je hladká a má výbornou kryvost. Bez obav lze takto vylepšit i dětské hračky.

FOTO: www.balakryl.cz

I ze staršího zaprášeného podkroví lze vybudovat letní ateliér, místo na přemýšlení nebo k odpočinku. Stačí použít nátěrovou barvu Balakryl Uni, která je vhodná i na dřevo, chopit se štětky a natírat. Vybrat si můžeme z lesku i matu.

I ze staršího zaprášeného podkroví lze vybudovat letní ateliér, místo na přemýšlení nebo k odpočinku. Stačí použít nátěrovou barvu Balakryl Uni, která je vhodná i na dřevo, chopit se štětky a natírat. Vybrat si můžeme z lesku i matu.

FOTO: www.balakryl.cz

Klid a harmonie, to chybí kdekomu. Při pohledu na Buddhu se to možná zlepší, protože je opravdu krásný. Barva pronikavě tyrkysová, zdobené roucho, velikost 19,5 cm. Cena 1990 Kč.

Klid a harmonie, to chybí kdekomu. Při pohledu na Buddhu se to možná zlepší, protože je opravdu krásný. Barva pronikavě tyrkysová, zdobené roucho, velikost 19,5 cm. Cena 1990 Kč.

FOTO: www.sanubabu.cz

Kolekce tapet pro kluky a holky je konečně originální. Modré proužky frčí stále, nikdy nás neomrzí. Vliesové tapety navržené českou designérkou jsou stylové, hravě dětské, zkrátka žádný kýč. Rozměr 10,05x0,53 m, cena 1180 Kč.

Kolekce tapet pro kluky a holky je konečně originální. Modré proužky frčí stále, nikdy nás neomrzí. Vliesové tapety navržené českou designérkou jsou stylové, hravě dětské, zkrátka žádný kýč. Rozměr 10,05 x 0,53 m, cena 1180 Kč.

FOTO: www.sanubabu.cz