Oba designéři Peter Rolfe a Nick Pearce mají za sebou vlastní tvůrčí dráhy v oboru nábytkářského průmyslu. Pro jejich práci je charakteristický čistý styl a poctivý přístup k materiálu, s nímž pracují.

Komoda, která zalahodí nejednomu mužskému oku. Je ručně vyrobená, v životní velikosti, tedy zhruba 70 cm vysoká. Šuplíčky v jejích útrobách mohou ukrýt tajnou milostnou korespondenci, drobné suvenýry z nočních výprav, anebo jen kuřácké potřeby.

Komoda, která zalahodí nejednomu mužskému oku. Je ručně vyrobená, v životní velikosti, tedy zhruba 70 cm vysoká. Šuplíčky v jejích útrobách mohou ukrýt tajnou milostnou korespondenci, drobné suvenýry z nočních výprav, anebo jen kuřácké potřeby.

FOTO: www.peterandpearce.co.uk

Dalo by se říci, že tito Britové tvoří nejprve umělecké objekty, a teprve až ve druhém sledu kusy nábytku. Jejich výtvory mají elegantní, moderní vzhled a navíc slouží jako různé druhy úložných prostor. Díky tomu žádné z jejich děl nezůstane odsouzené k tomu, aby stálo někde v rohu, a po čase, když se okouká, se na něm už jen hromadil prach.

Tato metr a půl vysoká skultpura z koulí v sobě ukrývá nenápadné skladovací prostory v podobě šuplíčků. Pokud je budete dobře dovírat, můžete je používat i jako sejf. Kterého zloděje napadne, že tato socha v sobě ukrývá poklad?

Tato metr a půl vysoká skulptura z koulí v sobě ukrývá nenápadné skladovací prostory v podobě šuplíčků. Pokud je budete dobře dovírat, můžete je používat i jako sejf. Kterého zloděje napadne, že tato socha v sobě ukrývá poklad?

FOTO: www.peterandpearce.co.uk