Noční stolky se prodávají jako součást ložnicové sestavy a dětských pokojů. Vyrábějí se jako jednoduché dekorace k dvojlůžku. S různým počtem zásuvek a úložnými možnostmi nahradí komodu.

Noční stolek Eset se zásuvkami – bezúchytkové otvírání pouhým zatlačením. Provedení lak, krycí deska černé sklo, integrované osvětlení, zaoblené hrany. Cena 9920 Kč.

Noční stolek Eset se zásuvkami – bezúchytkové otvírání pouhým zatlačením. Provedení lak, krycí deska černé sklo, integrované osvětlení, zaoblené hrany. Cena 9920 Kč.

FOTO: NADOP

Polyfunkční stolky mají kolečka, takže je v případě potřeby přesuneme do předsíně (nahradí botník nebo skříňku na drobné nezbytnosti), obývacího pokoje, poslouží i jako skříňka do pracovny nebo sedátko.

Noční stolky seženeme u výrobců ložnic, levnější (ale počítejme s menší kvalitou) jsou za pár stovek na e-shopech.

Na skryté polici nočního stolku je místo na prodlužovací zásuvku pro nabíječky. Rozměry h/š/v: 50/30/67 cm. Cena 1790 Kč.

Na skryté polici nočního stolku je místo na prodlužovací zásuvku pro nabíječky. Rozměry h/š/v: 50/30/67 cm. Cena 1790 Kč.

FOTO: IKEA

Mezi materiály, které déle vydrží, patří buk, dub, palisandr, obvyklejší je javor, MDF, lamino. Při nákupu si pohlídáme kování a kvalitu pojezdů, typ dovírání skříněk a zásuvek.

Odkládací stolek s oddělující policí z oceli a plastové desky stolu, konstrukce je bambusová. Rozměry d. 48, š. 48 v. 48 cm. Cena 998 Kč.

Odkládací stolek s oddělující policí z oceli a plastové desky stolu, konstrukce je bambusová. Rozměry d. 48, š. 48 v. 48 cm. Cena 998 Kč.

FOTO: IKEA

Noční stolek patří do systému Jesper, který nabízí jednotlivé komponenty nábytku k sestavení. Rozměry: v/š/hl. 50/43/37cm. Cena 1680 Kč.

Noční stolek patří do systému Jesper, který nabízí jednotlivé komponenty nábytku k sestavení. Rozměry: v/š/hl. 50/43/37cm. Cena 1680 Kč.

FOTO: EDF

Exotický odkládací či noční stolek se dvěma ratanovými zásuvkami do předsíně, ložnice, obýváku, chodby apod. Materiál: ratan a ratanová kůra. Cena 3250 Kč.

Exotický odkládací či noční stolek se dvěma ratanovými zásuvkami do předsíně, ložnice, obýváku, chodby apod. Materiál: ratan a ratanová kůra. Cena 3250 Kč.

FOTO: NETRADIČNÍ NÁBYTEK

Ručně vyřezávané noční stolky Art Deco. Osnovní materiál tvoří palisandr. Stolek projmutý z obou stran za 31 896 Kč, druhý od 23 196 Kč.

Ručně vyřezávané noční stolky Art Deco. Osnovní materiál tvoří palisandr. Stolek projmutý z obou stran za 31 896 Kč, druhý od 23 196 Kč.

FOTO: TRANSYLVANIA NÁBYTEK