Jaro dělají především žlutá, zelená a červená barva, ale potěší i jarní věnce na dveře, tácy a dětské hračky. Je jen na nás, co si vybereme!

Dřevěný podnos s velikonočním motivem zajíčka se hodí na jídelní stůl či zahradní slavnost, na občerstvení, do dětského pokoje na drobnosti – záleží na naší fantazii. Rozměry: 34×26×7 cm, cena 359 Kč.

Dřevěný podnos s velikonočním motivem zajíčka se hodí na jídelní stůl či zahradní slavnost, na občerstvení, do dětského pokoje na drobnosti – záleží na naší fantazii. Rozměry: 34×26×7 cm, cena 359 Kč.

FOTO: ALMARA SHOP

Zápich s jarními motivy pořídíme jednotlivě za 29 Kč. Dají se použít na ozdobu jarního osení nebo do libovolné velikonoční aranže.

Zápichy s jarními motivy pořídíme jednotlivě za 29 Kč. Dají se použít na ozdobu jarního osení nebo do libovolné velikonoční aranže.

FOTO: SCONTO

Stylový velikonoční věnec s přírodním zdobením – listy, proutky, větvičkami, lišejníky, peříčky, jen vajíčka jsou umělá. Věneček tak má dlouhou trvanlivost. Je možné jej položit na stůl nebo zavěsit. Rozměry: průměr 32 cm, cena 690 Kč.

Stylový velikonoční věnec s přírodním zdobením – listy, proutky, větvičkami, lišejníky, peříčky, jen vajíčka jsou umělá. Věneček tak má dlouhou trvanlivost. Je možné jej položit na stůl nebo zavěsit. Rozměry: průměr 32 cm, cena 690 Kč.

FOTO: ALMARA SHOP

Jarní atmosféru vytvoříme barvami a nejrůznějšími doplňky. Vděčné jsou barevné či přírodní košíčky, které můžeme podle vkusu sami dozdobit.

Jarní atmosféru vytvoříme barvami a nejrůznějšími doplňky. Vděčné jsou barevné či přírodní košíčky, které můžeme podle vkusu sami dozdobit.

FOTO: SCONTO

Na stole se bude dobře vyjímat i veselé nádobí a další doplňky. Jen pozor, ať vše nepřekombinujeme! I u výzdoby stolu znamená měně vždycky více. Jídelní servis, sklo, motiv květin, různé velikosti talířů a misek, cena od 119 Kč.

Na stole se bude dobře vyjímat i veselé nádobí a další doplňky. Jen pozor, ať vše nepřekombinujeme! I u výzdoby stolu znamená méně vždycky více. Jídelní servis, sklo, motiv květin, různé velikosti talířů a misek, cena od 119 Kč.

FOTO: SCONTO

Plstěné taštičky na velikonoční vajíčka s výšivkou. V sadě je fialová a světle zelená taštička. Rozměr: 15x16 cm. Cena za 2 kusy asi 180 Kč.

Plstěné taštičky na velikonoční vajíčka s výšivkou. V sadě je fialová a světle zelená taštička. Rozměr: 15x16 cm. Cena za 2 kusy asi 180 Kč.

FOTO: TCHIBO

Sada ručně malovaných slepičích vajíček v modré barvě s velikonočními motivy květin a slepiček s kuřátky ozdobí sváteční stůl. Vajíčka mají připevněnou šňůrku na pověšení. Cena sady (12 ks) 450 Kč.

Sada ručně malovaných slepičích vajíček v modré barvě s velikonočními motivy květin a slepiček s kuřátky ozdobí sváteční stůl. Vajíčka mají připevněnou šňůrku na pověšení. Cena sady (12 ks) 450 Kč.

FOTO: ALMARA SHOP

Sada dvou růžových zajíčků z hebkého plyše v látkových oblečcích s puntíky a poutkem na zavěšení. Hezký dárek pro děti nejen o Velikonocích. Výška 26 cm, cena 299 Kč.

Sada dvou růžových zajíčků z hebkého plyše v látkových oblečcích s puntíky a poutkem na zavěšení. Hezký dárek pro děti nejen o Velikonocích. Výška 26 cm, cena 299 Kč.

FOTO: ALMARA SHOP