Někdo při výběru kávovaru vsadí na pěkný design, jiný na programy, které spotřebič nabízí a ulehčí nám po ránu práci. Takový kávovar s indikátorem vodní hladiny usnadní měření vody a doporučí optimální množství kávy. Také aroma selektory prodlužují dobu překapávání pro intenzivnější chuť.

S plně automatickým espresso kávovarem Jura ENA 5 (16 999 Kč ) si jedním stisknutím připravíme nejen espresso, ale i čaj, mléčné nápoje jako cappuccino nebo latte macchiato. Přístroj je k dostání v klasickém černém provedení a ve veselých odstínech

S plně automatickým espresso kávovarem Jura ENA 5 (16 999 Kč) si jedním stisknutím připravíme nejen espresso, ale i čaj, mléčné nápoje jako cappuccino nebo latte macchiato. Přístroj je k dostání v klasickém černém provedení a ve veselých odstínech - v červené, světle modré a zelené.

FOTO: MALL. CZ

Kávu jako od profesionálního baristy si uvaříme v kávovaru Cremesso Compact Automatic Piano Black s unikátním kapslovým systémem (4390 Kč). Kávovar je energeticky úsporný, s intuitivním ovládáním i sofistikovaným mechanismem 19barové technologie.

Kávu jako od profesionálního baristy si uvaříme v kávovaru Cremesso Compact Automatic Piano Black s unikátním kapslovým systémem (4390 Kč). Kávovar je energeticky úsporný, s intuitivním ovládáním i sofistikovaným mechanismem 19barové technologie. Standardní sortiment zahrnuje několik druhů kávy a také dva druhy čaje v kapslích.

FOTO: POTTEN & PANNEN

Automatický espressovač Saeco Xsmall (od 8999 Kč) připraví díky snadnému ovládání úžasnou kávu v pohodlí domova. Nastavitelný keramický mlýnek zajistí zachování plného aroma a káva se při mletí nikdy nepřehřeje.

Automatický espressovač Saeco Xsmall (od 8999 Kč) připraví díky snadnému ovládání úžasnou kávu v pohodlí domova. Nastavitelný keramický mlýnek zajistí zachování plného aroma a káva se při mletí nikdy nepřehřeje. Pomocí hubice pannarello napěníme mléko přesně podle svých představ.

FOTO: PHILIPS