Loni se ustálila oborová struktura veletrhu, která nyní nabízí ucelenou prezentaci firem z nejdůležitějších odvětví soudobé elektrotechniky a elektroniky. Veletrh je příležitostí pro setkání odborníků, výrobců a uživatelů elektrotechniky a elektroniky.

Informační stánky a panely seznámují návštěvníky s produktyfoto: www.amper.cz

Novinkami, které představuje letošní veletrh jsou například nové odolné notebooky firmy Panasonic, nebo bezdrátové ovládáním RF Control, to je libovolně umístitelné a umožňuje ovládat až čtyři spotřebiče najednou, může tedy konečnému uživateli výrazným způsobem usnadnit život.

Příprava na letošní mezinárodní veletrhfoto: www.amper.cz

Bezdrátové vypínání až čtyř spotřebičů najednou
RF Control systém je soubor několika vzájemně komunikujících výrobků (vysílačů a přijímačů). V běžné praxi se všichni setkáváme s tím, že ne vždy je umístění vypínače vyhovující a někdy na jeho přemístění po přestavbě bytu či uspořádání nábytku dokonce zapomeneme.

Netradiční prezentace jedné z firem - koule umožňující filmové promítánífoto: www.amper.cz

Bezdrátový systém ovládání lze výborně využít také například na terase nebo zahradním altánu, kdy jsme nuceni při každém zapnutí/vypnutí světla zajít do domu.

Široká nabídka vypínačů
Upoutá také nabídka vypínačů a zásuvek, včetně ukázky atraktivních funkcí. Do této oblasti nabídky patří také inteligentní datové rozvody pro rodinné domy a byty apod.