Hlavní obsah
Pod maskovací fólií se skrývá nový Defender. Foto: Land Rover 2x

Vzhled nového defenderu už není tajemstvím, může za to James Bond

Land Rover Defender byl dekády stejný, teď ho čeká nová generace. Dekády taky vypadal v podstatě stejně, ale nyní se jeho vzhled změní. A fanoušci netrpělivě očekávají odhalení. Jeho vzhled už ale možná není tajemstvím - fotka kousku bez viditelného maskování se objevila na Instagramu.

Pod maskovací fólií se skrývá nový Defender. Foto: Land Rover 2x
Vzhled nového defenderu už není tajemstvím, může za to James Bond

Značka Land Rover zatím ukázala nový defender jen pod maskovací fólií; vzhled nových aut bývá dobře střeženým tajemstvím. Tentokrát se to ale asi nepovedlo, a to údajně v prostředí natáčení nové bondovky. Na Instagramu ho sdílel účet shedlocktwothousand. A později se přidalo mnoho a mnoho dalších.

„Vypadá to, že bude mít pořádnou světlou výšku (ale neví se, jestli tohle je standardní výška, offroadová výška nebo jestli je na vinutých pružinách,“ stojí mimo jiné v textu u fotky jako narážka na to, že nový defender dostane vzduchové odpružení.

Novinka má být odhalena už zanedlouho – na autosalonu ve Frankfurtu. Ten letos proběhne od 12. do 22. září a dozvíme se tam, zda tahle fotka skutečně ukazuje auto v jeho finální podobě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků