Hlavní obsah
Uniklé snímky Porsche Cayenne Foto: Porsche

Unikly první fotografie nového Porsche Cayenne

Ačkoli premiéra je plánovaná na úterý 29. srpna, už nyní se můžete podívat, jak bude vypadat nová generace SUV Porsche Cayenne.

Uniklé snímky Porsche Cayenne Foto: Porsche
Unikly první fotografie nového Porsche Cayenne

Jak už to bylo tolikrát, snímky vypluly na povrch dříve, než měly. Podle časopisu AutoExpress, který je jako první zveřejnil, jde o oficiální fotografie z oficiálního presskitu auta.

Nuže teď můžete na pohled zjistit, jak moc se nové a zatím nejúspěšnější Porsche změnilo. Upravila se přední maska, kde chladič probíhá vlastně v jedné linii po celé šířce auta. Zadní světla pak připomínají novou Audi A8 nebo (abychom nechodili tak daleko) Porsche Panamera. Vnější rozměry se změnily prý jen minimálně, auto je jen o malý kousek delší.

Uniklé snímky Porsche Cayenne

Foto: Porsche

Uniklé snímky Porsche Cayenne

Foto: Porsche

Interiér zaujme ohromnou obrazovkou uprostřed přístrojové desky, která bude ovládat většinu věcí. Ovšem třeba ovládání klimatizace zůstane příjemně manuální o kousek níž.

Pod kapotou je nová platforma MLB Evo, kterou bude auto sdílet společně s Audi Q7 a budoucí generací Volkswagen Touareg. O pohon se budou starat vidlicové šestiválce i osmiválce, které budou ale zatím jen benzínové. Nafťák bude mít mírné zpoždění, a to kvůli úpravám v rámci emisních limitů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků