Hlavní obsah
Lamborghini V12 Vision Gran Turismo Foto: Lamborghini

Nové extrémní Lamborghini bude moci prohnat každý. Má to ale háček

Lamborghini představilo nejodvážnější vůz se znakem býka na kapotě. Je to jednosedadlový supersport s hybridním dvanáctiválcem. A „osedlat” ho bude moct opravdu každý. Stane se součástí hry Gran Turismo.

Lamborghini V12 Vision Gran Turismo Foto: Lamborghini
Nové extrémní Lamborghini bude moci prohnat každý. Má to ale háček

Automobilky se předhánějí, jak odvážné modely do počítačových her nasadí. Ostatně, pro ně je tohle velká forma propagace. Existují fankluby jednotlivých značek i pro počítačové hry. Jsou lidé, kteří nechtějí závodit s jinými auty než se svými oblíbenými. Tisíce lidí čekají, až zase přijde nejen nová verze hry, ale i nová auta.

A firmy je nechtějí zklamat. V Gran Turismu se tak prohání superauťáky od Mazdy, Porsche, Mercedesu, Audi, Hyundai… A samozřejmě i Lamborghini. Tohle poslední auto, které se do hry dostane na jaře příštího roku, je jednou z nejodvážnějších kreací.

Efektní jednosedadlový vůz formulového typu má kola vystrčena ven z karoserie, i když mají samostatnou kapotáž. Přední blatníky navíc v sobě nesou velké svítící písmeno Y, ale samotná světla už jsou součástí kokpitu řidiče. Další svítící Y najdeme na zádi, kde rudá barva kopíruje křivky zvláštního přítlačného křídla a postupuje až dolů k difuzoru.

Zajímavý pohled budou mít hráči i v kokpitu. Budou totiž držet zvláštní volant, kde se informace promítají na displej umístěný v jeho středu a nejdůležitější parametry na čelní sklo.

Kdo hru hrát nebude, ten může jen doufat, že Lamborghini V12 Vision Gran Turismo se neomezí jen na herní konzoli PS4 a třeba se taky někdy vydá na skutečné silnice.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Lamborghini na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků