Hlavní obsah

Ferrari zorganizuje internetovou aukci pro oběti zemětřesení

Italská automobilka Ferrari oznámila, že uspořádá aukci na podporu obětí zemětřesení, které v minulých dnech zasáhlo severní Itálii. Těžce postižen byl zejména region Emilia-Romagna, odkud značka pochází.

Ferrari zorganizuje internetovou aukci pro oběti zemětřesení

"Ferrari se rozhodlo začít sbírat finance na pomoc rodinám obětí zemětřesení, které zasáhlo oblast Emilia-Romagna, prostřednictvím internetové aukce na světové úrovni," uvedla firma ve svém prohlášení.

Do dražby půjde několik unikátních produktů společnosti, jako například sportovní Ferrari 599XX Evo v hodnotě 1,3 miliónu eur (33,4 miliónu korun), nebo motor V8, a také helmy a kombinézy slavných závodníků Fernanda Alonsa a Felipeho Massy. Celý nabízený sortiment se na stránce www.ferraristore.com má objevit už v příštím týdnu.

Ferrari je součástí italské automobilky Fiat, která vlastní také například značky Lancia, Alfa Romeo či Maserati. Sídlo má v Maranellu u Modeny. Dvě zemětřesení v této oblasti v uplynulých dnech zabila celkem 23 lidí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků