Hlavní obsah

Audi připravilo sportovní kit pro TT

Nový sportovní kit s tradičním označením S-Line připravili v automobilce Audi pro nové sportovní kupé Audi TT. Není to žádná velká změna, ale na TT zatím není důvod moc co měnit.

Audi připravilo sportovní kit pro TT

Změny na vnějších dílech nejsou tak výrazné, přesto daly pořádně zabrat výrobním závodům, které musí nyní vyrábět dva zcela nové nárazníky. Především ten přední přišel o kousek středního "lízátka, které je normálně lakované a celistvé se spoilerem. Tady jej nahradil malý karbonový jazyk.

Na opačném konci vozu najdeme nový difuzor, který je také z kompozitu jen lehce přelakovaného bezbarvým lakem, aby byl pořádně vidět. Nová jsou také velká kola o rozměrech 18, 19 nebo dokonce 20 palců s nízoprofilovými pneumatikami. S instalací větších kol ale nutně také musela přijít úprava podvozku, která lehce přitvrdila tlumiče a světlou výšku snížila o jeden centimetr.

Když se otevřou dveře, hned padne pohled na prahy. Mají tradiční obložení leštěným hliníkem s logem S-Line. Uvnitř byla vyměněna řadicí páka. Ta má nyní větší průměr a je kompletně potažená perforovanou kůží. Stejný materiál najdeme i na volantu s větším průměrem věnce.

Cena sportovního kitu je různá. Pro motory 2.0 TFSI a 3,2 V6, pro které je úprava připravena, se pohybuje od 1300 euro (asi 36 000 Kč) za vizuální úpravy do 1800 euro (asi 50 000 Kč) za kompletní změnu i s podvozkem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků