Američanka původem z Číny ukázala světu, že i s tak silně poškozenou pletí se dá účinně bojovat. Trpí cystickým akné, které je nejen nepříjemné, ale i velmi bolestivé. „Chtěla jsem se podělit o svůj příběh, protože vím, že nejsem sama, kdo trpí tak závažnou formou akné. Když se s někým bavím, tak je vidět, jak očima putuje po mém obličeji. Z toho jsem hodně smutná a občas se mi chce i brečet. Právě díky tomu se cítím hodně nejistá,“ svěřuje se nešťastná Elaine.

Dívka jako první aplikuje tenkou vrstvu podkladového séra. Dále pokračuje BB krémem, který kromě hydratace pleť i vyrovnává, ošetří kůži antioxidanty a celkově sladí její tón. Také dodává, že by lidé s problémy s akné měli být velmi opatrní, co se týče používání make-upu. Může být totiž příliš zatěžující a akné silně podráždit.

Jako další pak použije korektor, kterým zakrývá jednotlivé části obličeje postupným poklepáváním prsty. Všechny vrstvy pak zafixuje pudrem. Celé video zakončí Elaine pohledem na svou krásně nalíčenou a sjednocenou pleť, kde není téměř poznat, že trpí tak závažným akné.

K videu, které pochází ze 7. dubna, dodává, že po návštěvě lékaře užívá antikoncepční pilulky a speciální přípravek Accutane, který pomáhá k celkovému zlepšení akné prostřednictvím snížení produkce mazu a přílišné mastnoty pleti. Jak antikoncepce, tak i speciální přípravek prý přispěly k celkovému zlepšení jejího problému.