Hlavní obsah

Ženy s kvalitním sexuálním životem jsou v práci úspěšnější

Orgasmus má pro duševní pohodu člověka velký význam. Podle řady studií je totiž nejen prevencí řady fyzických chorob, ale navozuje u člověka především psychicky pozitivní ladění, a je lékem na deprese a úzkosti. Podle nejnovější studie hraje u žen také klíčovou roli v jejich sociálním životě, protože jim pomáhá uspět v profesní kariéře.

Ženy s kvalitním sexuálním životem jsou v práci úspěšnější

Jinak řečeno ženy, které často zažívají kvalitní orgasmy, jsou v práci úspěšnější než jejich kolegyně, které s vyvrcholením mají problémy nebo jim není orgasmus dopřán v dostatečné míře.

Orgasmus ženě dodává energii

Psycholožka Lisa Turnerová tvrdí, že zatímco muži prostřednictvím orgasmu energii ztrácejí, ženy jsou jím posíleny a získávají díky němu bystré myšlení. Správný typ orgasmu a správně prožitý orgasmus prý u ženy „výrazně zvyšuje energii.“

Asi kolem 28 procent žen uvádí, že dosahuje orgasmu jen velmi zřídka nebo téměř nikdy a při souloži s mužem ho předstírá.

„Po orgasmu se žena cítí plna energie, zdraví a vitality,“ tvrdí britská psycholožka, podle níž je orgasmus důležitý nejen pro zdraví, ale také pro úspěch v profesním životě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků