Hlavní obsah
Předehra by měla být o vynalézavosti, hravosti a experimentování. Foto: Profimedia.cz

Sedm tipů na slastnou předehru, která trumfne i samotné milování

Někdy je vášnivá, jindy romantická. Někdy vám zabere deset minut, jindy hodinu. Řeč je o předehře, kterou většina párů pravidelně zařazuje do svého sexuálního života. S předehrou ale bohužel přichází jeden zásadní problém – může sklouznout do rutiny. Pokud cítíte, že se scénář vaší předehry neustále recykluje, pak zkuste těchto sedm obměn.

Předehra by měla být o vynalézavosti, hravosti a experimentování. Foto: Profimedia.cz
Sedm tipů na slastnou předehru, která trumfne i samotné milování

K předehře můžete přistupovat dvěma způsoby. Pro někoho jde o sexuální akt, během kterého se tělo dostatečně vzruší a připraví na následný orgasmus. Zároveň můžeme předehru vnímat jako samostatné intimní sblížení, které není odrazovým můstkem k milování.

„Probíhá vaše předehra na autopilota, nebo si ji dostatečně užíváte a žijete přítomným okamžikem?“ ptá se sexuoložka Jill McDevittová pro Shape. Pokud je vám bližší první případ, zkuste si pro jednou předehru dostatečně vychutnat a vytvořit z ní jedinečný intimní zážitek.

Trvejte na líbání

Často líbání odstrkujeme na druhou kolej, a horlivě dychtíme po dotycích a mazlení. Přitom právě líbání má své jedinečné kouzlo.

Vraťte se zpátky do dob svého dospívání a dopřejte si s partnerem dlouhé líbání, během kterého budete oba dva oblečení. Nevynechejte ani polibky v oblasti krku, uší nebo ramen. Tato společná chvíle vás nejen vzruší, ale především utuží váš vztah.

Peprná zpráva

Obzvláště dlouholeté páry ocení, když jim čas od času cinkne vášnivá zpráva. Podle sexuoložky Jenni Skylerové potřebují ženy jak emocionální, tak i smyslnou předehru.

Zároveň jsou mobilní telefony skvělým způsobem, jak svému partnerovi říci, co od něj v posteli doopravdy chcete. Nebojte se tedy volnou odpolední chvilku využít k drobnému sextingu, který připraví vás oba na vášnivý večer plný dlouhé předehry.

Společná sprcha

Říká se, že pokud chcete ušetřit vodu, měli byste se sprchovat společně. Pravdou ale zůstává, že kromě ekologických aspektů je společná koupel také dokonalou předehrou.

Ať už se během koupele budete mazlit, společně mydlit nebo třeba svůdně líbat, pokaždé se budete cítit naprosto božsky. Romantické páry navíc mohou využít éterické oleje, okvětní lístky nebo koupelovou sůl.

Erotická masáž

Na první pohled klasická masáž, která se postupem času může proměnit v sexuální zážitek. Během erotické masáže začněte zlehka masírovat končetiny, záda a krční páteř.

Následně můžete zapojit svou fantazii a postarat se o partnerovy erotogenní body, bradavky, varlata a třeba i penis. Pokud si navíc odložíte oblečení a celou masáž budete vykonávat nahá, pak je úspěch zaručen.

Zaměřte se na orální sex

Pokud vám orální sex nedělá problémy, pak během předehry vyzkoušejte pozici 69. Tato poloha sice může působit jako otřepaná klasika, ale věřte, že oba partnery dokáže uvolnit a připravit na slastné vyvrcholení. Myslete na to, že orální sex nemusí nutně vést k orgasmu. Takové myšlenky vás zbytečně zablokují a zničí samotný prožitek.

Svlékněte se pomalu

Většina párů vnímá svlékání jako závod, během kterého se musí vysvléci do dvaceti vteřin. Přitom právě svlékání patří ke smyslným činnostem, které není radno podceňovat.

Posaďte partnera na postel a předveďte mu dlouhý striptýz plný vášnivých pohledů i jemných náznaků. Věřte, že na takové svlékání partner jen tak nezapomene.

Kostým máte?

Převléct se za jinou osobu a přistoupit na zcela jiná pravidla hry, to chce notnou dávku odvahy. Pokud se ale s partnerem na převleku domluvíte, můžete zažít zcela nový rozměr sexuální aktivity.

Pečlivě zvažte, zda se cítíte být submisivní zdravotní sestřičkou, nebo třeba ráznou doktorkou. V případě, že se na velké převleky necítíte, můžete zvolit svůdné prádlo, které podtrhne vaši osobnost.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků