Hlavní obsah
Komentovaná prohlídka výstavy Milana Hajdíka Foto: Pavlína Vašíčková

Milenci pokutováni za orální sex na schodišti

Muž ze Singapuru a jeho filipínská přítelkyně, kteří provozovali orální sex na schodišti v komplexu výškových budov, dostali za své nemravné hrátky pokutu každý v přepočtu 7575 korun. Ve středu o tom informovala místní média.

Komentovaná prohlídka výstavy Milana Hajdíka Foto: Pavlína Vašíčková
Milenci pokutováni za orální sex na schodišti

Dvaatřicetiletý Aruselvan Krishnadas, který pracuje jako strážník, a o devět let starší Esmeralda Feliciano Dalidaová byli přistiženi přímo při činu. Objevil je hlídač domu, napsal list The Straits Times.

Vyzradil je hluk

Soud v úterý vyslyšel celý případ, který se stal již loni 4. června. Tehdy se milenci setkali na odpolední taneční zábavě a pak se šli navečeřet do Orchard Towers. Později se odebrali na schodiště, kde ve třetím patře začali provozovat orální sex.

Prozradil je ale jejich vlastní hluk, který přivolal hlídače. Ten jejich řádění přerušil, okřiknul je, vyzval je, aby přestali, a zavolal policii.

Milenci ještě mohou mluvit o štěstí, neboť z incidentu vyvázli s poměrně nízkými pokutami. Ta se v podobných příkladech může vyšplhat až na dvojnásobek. V horším případě může provinilec skončit na měsíc ve vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků