Hlavní obsah
Zpestřete si milostné hrátky. Foto: Profimedia.cz

Jak ozvláštnit milostný život v karanténě

Omezená volnost pohybu a práce z domova přímo nahrávají k vyzkoušení nových milostných hrátek. I ty se ale mohou po nějakém čase omrzet. Jak probudit novou touhu ve vašem partnerovi a okořenit společný milostný život?

Zpestřete si milostné hrátky. Foto: Profimedia.cz
Jak ozvláštnit milostný život v karanténě

Vyzkoušejte nové polohy

Zapomeňte na klasického misionáře a začněte s partnerem experimentovat. Inspirovat se můžete nejrůznějšími polohami na internetu, ale také klasickou kámasútrou. Důležité je, aby byla novinka komfortní vám oběma a otevřela vám v sexu nové možnosti.

Vyměňte místnosti

Kdo říkal, že milostné hrátky musejí probíhat pouze a jedině za zavřenými dveřmi ložnice? Pokud máte možnost, vyzkoušejte partnera svést v koupelně, šatně nebo třeba na chodbě. Potěšení může přinést také sex na zapnuté pračce či kuchyňské lince.

Zařaďte do akce hračky

Pokud vás již klasický sex omrzel, nebojte se do hry povolat nové bojovníky. Většina e-shopů jede na plné obrátky, a proto není od věci objednat si do domácí karantény erotickou hračku, která může vaše potěšení ozvláštnit a prohloubit. Nezapomeňte zboží zkonzultovat s partnerem. Společně se tak naladíte na nové dobrodružství.

Nikam nespěchejte

Ačkoliv si to možná nechceme připustit, karanténa má i své výhody. Konečně máme čas věnovat se domácnosti, zpomalit a zaměřit se na vztahy. To se týká i samotného milování, na které v každodenním uspěchaném režimu nezbývá příliš času.

Dejte sbohem rychlovkám a vychutnejte si partnera v celé jeho kráse. Ostatně karanténa přímo vybízí k prozkoumávání partnerových zákoutí a erotogenních zón.

Zábavný sexting

Někteří ho odmítají, jiní mu zcela podlehli. Sexting je jedna z forem lechtivé komunikace, která vznikla po vynálezu mobilního telefonu. Jediné, co k němu budete potřebovat, je dobrá nálada a především chuť experimentovat.

Sexting můžete provozovat s partnerem na dálku, když nesdílíte společnou domácnost, ale také v opačném případě. Pokud například každý pracujete v oddělené místnosti, můžete partnera poškádlit pomocí erotické esemesky a navnadit ho tak na večer.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků