Hlavní obsah

Britkám nevadí sex s nadřízeným

Mladé Britky sice vyznávají tradiční hodnoty, chtějí se usadit a mít rodinu, zároveň však mnohým z nich nevadí sex s nadřízenými. Zjistil to nový rozsáhlý průzkum nazvaný Výzkum žen 21. století ve Velké Británii.

Britkám nevadí sex s nadřízeným

Podle tohoto průzkumu, kterého se zúčastnilo na 5000 žen ve věku od 18 do 25 let, nedělá nemalé části mladých Britek potíže vyspat se s nadřízeným, aby si polepšily v práci. Jedna z deseti to již udělala a každá pátá je k tomu připravena.

Skoro všechny se ale domnívají, že "láska, náklonnost a objetí" jsou nejvýznamnějšími součástmi partnerského vztahu. Chtějí pevný vztah charakterizovaný náklonností. Nicméně jen 47 procent si myslí, že láska by měla sexu předcházet.

Jeden muž na celý život

Devět z deseti sní o svatbě v bílém a skoro sedm z deseti doufá, že se vdají dříve, než budou mít děti. Ve vztazích hledají stabilitu a skupinu blízkých přátel. Podle autorů průzkumu dnešní mladé britské ženy chtějí žít naplno, dokud jsou mladé.

Řada z nich vyrostla v neúplné rodině, a tak pro své děti chtějí stabilnější zázemí. "Věří v manželství a chtějí zůstat s jedním mužem celý život," komentovala to Ali Hallová z časopisu More, který průzkum objednal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků