Líbání na ústa bývá nejvíce procítěné a mezi partnery také velmi oblíbené. Tím ale nemusí vše končit. Procítěné a více či méně žhavé polibky mohou ženy potěšit i na mnoha jiných, "méně frekventovaných" místech. Podívejte se s námi na seznam nejoblíbenějších míst k polibkům na těle ženy, tak jak jej uvedl server AskMen.

Zezadu na krku

Pokud tento přehled budeme brát jako jednoduchý návod, jak potěšit ženu polibky na jejích oblíbených místech, polibek na zadní část krku patří jistě k nejjednodušším a nejspolehlivějším způsobům, jak dostat partnerku do nálady.

Obličej

Hlavním místem k něžným polibkům nemusí být na obličeji jen ústa. Procítěné a jemné doteky na tvářích, čele, čelistech nebo dokonce na nose mohou být mnoha ženám stejně tak příjemné. Pozor ale na zásadní pravidlo: Zůstaňte pouze u polibků, žádné olizování či okusování. To už by takový úspěch mít nemuselo.

Uši

Uši patří všeobecně k přehlíženým částem těla. Jemné stimulování či líbání ušního lalůčku může v některých ženách vzbuzovat nepředstavitelné vlny rozkoše.

Klíční kost

Podle odborníků patří klíční kost k intimním místům, která by rozhodně neměla být opomíjena. Pokud prý začnete polibky zde a budete se posouvat do více intimních a skrytějších partií, úspěch bude téměř stoprocentně zaručen.

Prsa

Polibky směřované na ženská prsa mohou být velmi příjemné, musí se to ale umět, jinak se požadovaný úspěch nemusí dostavit. Ženská prsa jsou velmi citlivá, je proto třeba na to brát ohled. Přijatelné je jemné líbání, olizování či sání, dokonce i jemné kousání, ale vždy s nadhledem. Přehnaná aktivita na těchto místech může za sebou nechat nepříjemné dovětky, například v podobě modřin.

Boky

Ženské boky jsou mnohem citlivější, než by si muži dokázali představit. Polibky na tomto místě tam mohou ženu naladit na další hrátky.

Ne všechno je automaticky dovoleno

I když na mnohých místech uděláte partnerce svými polibky radost, a nemusíte se ani předem ptát, jsou naproti tomu i lokace, kde je lépe s iniciativou poněkud počkat. Byť se zdají například nohy či zadeček také vábivým místem, nemusí to mít automaticky úspěch. Pokud si nejste jisti, není nic jednoduššího, než se zeptat. Můžete si s partnerkou zahrát třeba hru, při které budete oba vzájemně zkoušet, která místa jsou k polibkům nejvhodnější.