Hlavní obsah
Sophistic by Veronika, ilustrační foto Foto: archiv firmy

Móda do kanceláře aneb Jak mít každý den co na sebe

Trávíte většinu svého času v kanceláři, nebo si jen potrpíte na klasickou elegantní módu? Vytvořte si jednoduchý kapsulový šatník, díky kterému se budete cítit skvěle od rána do večera.

Sophistic by Veronika, ilustrační foto Foto: archiv firmy
Móda do kanceláře aneb Jak mít každý den co na sebe

Pokud se zajímáte o současné módní trendy, pak ve vašem slovníčku nesmí chybět pojem kapsulový šatník. O co se jedná? Kapsulový šatník sestává z pár univerzálních kousků, které se vzájemně dobře kombinují a doplňují.

Hlavní myšlenkou je i přes minimalistické pojetí sestavit kompletní garderobu, díky které už nebudete muset řešit, co na sebe. Tento přístup platí i u kancelářské módy. Stačí si pořídit dobře sedící bílou košili, halenku, černé cigaretové kalhoty, tužkovou nebo áčkovou sukni, malé černé šaty a kvalitní sako.

Vesta, F&F, 699 Kč. Dámská košile, F&F, 499 Kč. Sukně, F&F, 449 Kč. Boty, CCC, 1199 Kč. Rolák, s.Oliver, 1999 Kč. Kabelka, Folbeur, 11 500 Kč

Foto: archiv firem

Ilustrační foto, C&A

Foto: archiv firmy

Košile hnědá, s.Oliver, 1999 Kč. Košile, s.Oliver, 2199 Kč. Vesta, s.Oliver, 1999 Kč. Kalhoty hnědé, s.Oliver, 2199 Kč. Béžové kalhoty, s.Oliver, 2799 Kč. Boty, Deichmann, 1599 Kč

Foto: archiv firem

Na zimu je pak vhodné šatník doplnit kvalitním vlněným kabátem, kašmírovým svetrem, černým rolákem a popřípadě kardiganem. Díky těmto kouskům získáte nespočet kombinací, které se hodí jak na denní, tak večerní akce. V případě, že vám takovýto šatník připadá lehce nudný, pak dejte šancí doplňkům.

Ačkoliv je kancelářský dress code poměrně striktní, kabelkám a obuvi se meze nekladou. Vsaďte například na výrazné barvy nebo vzory. Jednoduchým černým midi šatům přidají na zajímavosti vysoké hadí kozačky. Klasickou košili pak ozvláštní zajímavý šperk nebo třeba hedvábný šátek.

Šaty, Marks & Spencer, 1699 Kč. Halenka, Marks & Spencer, 1299 Kč. Sukně, Marks & Spencer, 1299 Kč. Kalhoty, Marks & Spencer, 1299 Kč. Boty, CCC, 3299 Kč. Boty, CCC, 3299 Kč

Foto: archiv firem

Boty, Deichmann, 999 Kč

Foto: archiv firmy

Šaty, Marks & Spencer, 999 Kč

Foto: archiv firmy

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků