Emily Ratajkowski se proslavila díky videoklipu zpěváka Robina Thicka s názvem Blurred Lines, kde poprvé upozornila na svou bezchybnou postavu. Ačkoli tomuto hitu již odzvonilo, Emily si svou postavu drží dodnes. Jak to dělá?

Jóga

Jóga zažívá v posledních letech obrovský boom. Pomáhá totiž zpevňovat svaly, zlepšuje flexibilitu, ale i duševní pohodu. Sama Emily ji cvičí několikrát týdně. Pokud s jógou teprve začínáte, můžete cvičit jen dvakrát v týdnu.

emily

Modelčiny fotky kolují napříč internetem.

Výšlap

Pokud by si měla Emily vybrat mezi dřením v posilovně nebo pořádným výšlapem, tak neváhá. Pořádná procházka do kopce dá tělu zabrat stejně jako moření v posilovně, navíc si ale budete moci vytřídit myšlenky a kochat se okolním výhledem.

Něco za něco

Jestli vás zajímá, podle jaké diety se modelka stravuje, tak vás asi zklameme. Odpověď je totiž jednoznačná: podle žádné. Britskému Harper's Bazaaru se přiznala, že ráno obvykle snídá kus sladkého pečiva a černou kávu. K obědu volí nejčastěji salát, večeři si obvykle dopřává v restauracích ve společnosti přátel.

Netají se ani tím, že je masožravec a ráda si dopřeje kvalitní kus masa. Přestože má Emily v genech přirozeně štíhlou postavu, snaží se ji udržovat ve formě, ráda si vaří sama. Má tak pod kontrolou, kolik cukru a soli do své potravy dává.

Emily

Modelka má dokonalou postavu.

FOTO: Profimedia.cz

Voda a spánek 

Co Emily radí nepodceňovat? Kvalitní spánek a dostatek tekutin. Možná vám na této radě nepřijde nic světoborného, ale schválně se zamyslete, kolik vody jste minulý den vypila a kolik hodin denně naspíte. Každý jedinec se pochopitelně liší, obecnou radou je spát alespoň osm hodin denně a pít dva až tři litry obyčejné vody nebo neslazeného čaje.