Možná si říkáte, k čemu vám bude další obyčejné tričko s nápisem, ale věřte, že je to univerzální kousek, který najde velké využití. Hodí se totiž na dny, kdy nevíte, co na sebe, ale i na večery, kdy chcete vypadat stylově a zároveň nenuceně.

Dejte najevo, co si myslíte

Při vybírání se řiďte vaší oblíbenou barvou, střihem, ale hlavně nápisem. Díky němu každý pozná, jestli jste rebelka, vtipálek, módní guru nebo nemáte zrovna svůj den. Vtipný potisk se často stává předmětem konverzace, vyvarujte se proto předem faux pas a nezapomeňte si ho při nákupu trička důkladně přečíst.

Svůj vysněný kousek můžete nosit k obyčejným džínům nebo ho zastrčit do pasové sukně. Skvěle také vypadá v kombinaci s koženými nebo černými kalhotami a sakem.

V létě k němu stačí vzít roztrhané kraťasy a na nohy nazout barevné sandály. Tričko s nápisem se hodí zkrátka ke všemu, novým kombinacím se meze rozhodně nekladou.

Zleva

Zleva: Pull&Bear, 139 Kč. Zara, 299 Kč. Zara, 399 Kč

FOTO: Archiv firem

Zleva

Zleva: H&M, 249 Kč. H&M, 249 Kč. Mango, 449 Kč. Mango, 499 Kč

FOTO: Archiv firem

Zleva

Zleva: Mango, 249 Kč. Vemzu, 769 Kč. Pull&Bear, 229 Kč

FOTO: Archiv firem

Trendy loga

Ať už jste milovnice značek, nebo ne, loga na tričkách jsou letos v kurzu - čím větší, tím lepší. Sice si za tyto kousky budete muset připlatit, ale věřte, že vám vydrží dlouho, a potisk jen tak nezmizí. V tomto případě ale volte ostatní oblečení a doplňky raději opatrně.

Zleva

Zleva: Bibloo, 1449 Kč. Answear, 669 Kč. Wrangler, 799 Kč

FOTO: Archiv firem

Zapomeňte na další kousky s logem v podobě kabelky či pásku, místo toho vsaďte na dobře padnoucí jednobarevné džíny a hladkou kabelku bez aplikací. Na nohy nazujte oblíbené bílé tenisky, které příjemně doplní celkový sportovně elegantní look.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: