Čerstvá padesátnice stárne s grácií, a ví, co nosit, aby vypadala stále skvěle. Jejím velkým plus je nejen dokonalá postava, ale i dlouhé husté vlasy, díky kterým vypadá mladší. Anglická modelka a herečka téměř vždy sází na jistotu – pouzdrové, siluetu kopírující šaty.

Růžová na všechny způsoby

Vezměte si módní lekci a naučte se pracovat s pouzdrovými šaty. Pro dámy s dokonale štíhlou postavou je to samozřejmě velmi jednoduché, ovšem pokud žena zajde do dražšího butiku, i přestože není majitelkou dokonalých křivek, jistojistě sežene pouzdrové šaty, které jí padnou. Velmi dobře vypadají střihy se zúženým pasem, kde je možnost připnout tenký pásek. Nejelegantněji zase vypadají róby s délkou po nebo lehce pod kolena.

Herečka a modelka si oblíbila růžovou barvu.

Herečka a modelka si oblíbila růžovou barvu. Brunetkám sluší růžová a nevypadají v ní tak naivně jako plavovlasé ženy, proto si ji mohou dovolit i celoplošně nebo v kombinaci s jinými barvami pro oživení róby.

FOTO: Profimedia.cz

Krajkové šaty, tamsin London, 1710 Kč. Vzorované French Connection, Fashiondays, info o ceně na webu. Delší růžové šaty, Marks&Spencer, info o ceně v obchodě.

Krajkové šaty, Tamsin London, 1710 Kč. Vzorované French Connection, Fashiondays, info o ceně na webu. Delší růžové šaty, Marks & Spencer, info o ceně v obchodě.

FOTO: Archiv firem

Smaragdová brunetám svědčí

Teploty atakující tropické teploty svádějí k nošení barev. V černé se totiž už téměř nedá vydržet. Necháte se zlákat? Tmavé modely nejsou hereččinou oblíbenou a často volenou parketou, v jakémkoli počasí ráda vyráží v barvách. Smaragdová tmavým typům velmi svědčí a nechá vyniknout snědé pokožce. Oranžová se sice tolik nenosí, ovšem vypadá stejně zajímavě. Pokud vás oranžové modely spíše odrazují, vyzkoušejte žlutou. Jestli si netroufáte ani na jedno, můžete opět zvolit variantu, kde do vzorované róby barva vstupuje jen na okraj.

Elizabeth Hurleyová

Elizabeth Hurleyová

FOTO: Profimedia.cz

Žluté šaty, F&F, 799 Kč. Zelené šaty, 799 H&M. Pruhované Maiocci, Fashiondays, info o ceně na webu.

Žluté šaty, F&F, 799 Kč. Zelené šaty, 799 H&M. Pruhované Maiocci, Fashiondays, info o ceně na webu.

FOTO: Archiv firem

Prohlédněte si, jaké další šaty se nabízí na serveru ProŽeny.cz.