Svatební modely předvedli homosexuálové, transsexuálové a muži karikující ženské pohlaví. Všichni měli obličeje pokryté silnou vrstvou make-upu.

Neočekávanou show zhlédli fanoušci módní návrhářky Betsey Johnsonové, která společně s modely a modelkami skotačila na přehlídkovém mole a nakonec, zřejmě jako bonus, předvedla i hvězdu a provaz.

Kolekce „JUST MARRIED!” obsahovala extravagantní svatební šaty, ale i svatební obleky pro muže. Designérka se nebála na molo poslat modelku v transparentních šatech, takže se všichni mohli pokochat pohledem na její odhalená ňadra.

Oslava manželství

Poslední model přehlídky hodil směrem k publiku svatební kytici. Ano, byl to muž. V zákulisí Johnsonová nazývala svou módní přehlídku oslavou všech typů manželství. „Homosexuální páry, transgenderové, heterosexuální páry. Ať se všichni berou. Konečně svobodu,” řekla návrhářka.

V nejbližších dnech se ovšem s napětím očekává představení další kolekce. „Panikařím. Jsem sice doopravdy dobrá, ale hodně zapomínám. Sedmdesát dva let. Babička. Ale už se nemůžu dočkat,” vtipkovala designérka o své nadcházející kolekci.

Modely předváděli jak muži tak i ženy.

Modely předváděli jak muži, tak i ženy.

FOTO: Profimedia.cz

Kolekce oslavuje svatby homosexuálů.

Kolekce oslavuje svatby homosexuálních párů.

FOTO: Profimedia.cz

Návrhářka odhalila i nahá těla modelek.

Návrhářka odhalila i nahá těla modelek.

FOTO: Profimedia.cz

Módní show v podání Betsey Johnsonové je vždy velmi netradiční.

Módní show v podání Betsey Johnsonové je vždy velmi netradiční.

FOTO: Profimedia.cz