Kdy jindy by měly ženy upustit uzdu své fantazii a zvolit i odvážnější líčení, než právě na Silvestra. Nicméně i večerní líčení podléhá několika pravidlům, která by ženy měly mít vždy na paměti. Jako zmalovaná maškara určitě netouží vypadat žádná z nás.

Pleť by vždy měla vypadat zdravě a matně celou noc, proto je velmi důležitý dokonalý make-up [celá zpráva]

Helena Rubinstein

Základem dobrého make-upu je dobře hydratovaná pleť, to je víc než polovina úspěchu. Proto by se pod každý make-up měl nejprve nanášet podkladový krém. Pokud máte příliš mastnou pleť, pak volte matující pleťový krém.

FOTO: Helena Rubinstein

Zdůraznit lze vždy buď oči, nebo jen ústa.

Video

Podívejte se na dokonalé líčení od profesionální maskérky, která vám také poradí hned několik fíglů, aby líčení vydrželo, co nejdéle.

Kouřové líčení letos doplňuje lesk a třpyt

Video

Kouřové líčení očí stylistů u Ewy Farné

4) Příliš vytrhané obočí dodává na lacinosti

Pokud stále upřednostňujete úzké vytrhané oblouky, pak vězte, že si skutečně škodíte. Pokud to jen trošku jde, nechte ho dorůst. V současné době je navíc trendy husté obočí, proto ho naopak pečlivě dokreslujte čárečky ostře ořezanou tužkou na obočí nebo hnědým neutrálním stínem bez perleti.

Giorgio Armani

Obočí lze dokreslit buď pomocí hnědé tužky na oči či hnědými neutrálními stíny

FOTO: Giorgio Armani

Velmi in korálově červená zvýrazní nejen rty, ale i nehty na rukou.

Korálově červené rty dodají ženě na atraktivnosti. V ten moment se stávají dominantními rty, tudíž líčení očí by mělo být velmi decentní. FOTO: Lancome