Pro ženy se nabízejí společenské krátké šaty, sukně či kalhoty v kombinaci se zajímavými halenkami. Nadčasový střih lze využít i opakovaně.

 

Mužům, kteří rádi nosí oblek, to v něm bude slušet i u vánočního stolu. Měl by být z kvalitního materiálu v černé, šedé či modré barvě. Módní jsou i kalhoty a jednobarevná košile, kterou oživí zajímavá kravata.

Klasika je nejlepší

Barvy a střihy záleží na typu postavy. Nezapomínejte, že v jednoduchosti je síla. Vhodné jsou odstíny modré, černé, šedé či fialové. Ženy, které jsou rády středem pozornosti, rozzáří model z červené látky.

 

Oblečení partnerů by mělo harmonizovat, což ostatně platí pro všechny slavnostní chvíle. Šperky a doplňky jsou módní jemnější a decentnější, nejde přece o silvestrovskou oslavu.

Střihově převládají lehce projmuté linie, úzké sukně a upnuté kalhoty.

I děti se rády předvedou v nevšedním oblečení. Pro malé slečny se hodí šaty jako pro princeznu a chlapcům bude imponovat mužný styl.

Jiná pravidla platí, když utečete z města a svátky prožijete na horách či venkovských usedlostech, kde by večerní klasika působila komicky. Pro tyto příležitosti jsou povoleny sportovnější kousky, ve kterých lze vyjít i na čerstvý vzduch.

Nezapomeňte na doplňky: kravaty www.sekora.cz, po 3650 Kč, kabelka Marks&Spencer, 449 Kč, zlatý náhrdelník a náušnice s briliantem Tchibo, od 2400 Kč, 2200 Kč, domácí obuv Marks&Spencer, 449 Kč, lodičky Marks&Spencer, 999 Kč