Hlavní obsah

Výrazné brýle přidávají na zajímavosti

Čím výstřednější dioptrické brýle člověk nosí, tím vypadá zajímavěji. Trendy v brýlích jsou všelijaké a v podstatě je podle stylistky Evy Hruškové jedno, zda lidé volí kovové, plastové, barevné či konzervativní obroučky. Nenosí se velké ani malé brýle. Na zajímavosti přidávají různě vyřezávané obroučky. Muži by se neměli bát volit extravagantnější modely.

Výrazné brýle přidávají na zajímavosti

"To, jaké rámečky jejich majitel zvolí, záleží na člověku individuálně," poznamenala Hrušková. Nevyzdvihla konkrétnější tvar ani materiál. Nosí se jak kovové rámečky, tak plastové i vrtané stranice - brýle bez rámečků, pouze se stranicemi. "Ty jsou vhodné do společnosti. Zejména na ženě vynikne její róba a vrtané brýle jen podtrhnou její eleganci."

Vrtané brýle se také nejvíce hodí k čepicím s kšiltem. "Pod kšiltovkou nejsou téměř vůbec vidět. Zato, když si člověk vezme výraznější obroučky pod kšilt, je to katastrofa," upozornila na jednu z možných kombinací brýlí a pokrývky hlavy.

Pokud porovnávala kov a plast, kovové obroučky jsou podle ní univerzálnější, plastové zase více nápadné. "Důležité je ale při výběru brýlí volit takové, které majiteli sedí. Není nutné vždy kupovat pouze nejdražší za každou cenu," řekla stylistka a zároveň poukázala na skutečnost, že člověk, který brýle potřebuje, by měl mít z čeho vybírat. "Boty také nemá pouze jedny," dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků