Astroložka Eliška Landovská rozděluje znamení podle živlů.

Znamení vzduchu - Blíženci, Váhy a Vodnáři

Pro tato znamení se hodí dárky, které rozvíjí komunikaci (knihy, filmy, hudební nosiče) a takové, které zklidňují (obrazy, fotografie apod.). Vhodným dárkem jsou i společenské hry.

Vánoční dárky v podobě klasické hudby a jazzu. [celá zpráva]

Tipy na vánoční filmové dárky. [celá zpráva]

Společenské hry zpříjemní každou party, potěší i pod stromečkem. [celá zpráva]

Znamení Země - Býci, Panny a Kozorozi

Tato znamení milují především užitečné dárky, které splňují svůj účel.

Vánoční dárky pro počítačové nadšence. [celá zpráva]

Inspirace na vánoční dárky pro ženy.  [celá zpráva]

Po čem muži touží aneb Udělejte skutečnou radost svému partnerovi. [celá zpráva]

Vodní znamení - Raci, Štíři a Ryby 

Jsou to velmi emocionálně založená znamení, proto je nejvíce potěší dárky s nádechem romantiky.

Dárky vonící divadlem.  [celá zpráva]

Ohnivá znamení - Berani, Lvi, Střelci

Tato znamení především touží vyčnívat z davu, proto ocení originální dárky s příchutí extravagance.

Designové vánoční tipy do domácnosti. [celá zpráva]

Pro další inspiraci

Kurz zdravého vaření pro začátečníky - je vhodný pro ty, kteří se o zdravou výživu zajímají, hledají, jak se udržet zdravotně, fyzicky a psychicky v kondici, ale zatím nevědí přesně, kudy do toho.

Kurz zdravého vaření pro začátečníky - je vhodný pro ty, kteří se o zdravou výživu zajímají, hledají, jak se udržet zdravotně, fyzicky a psychicky v kondici, ale zatím nevědí přesně, kudy do toho.

FOTO: www.jimejinak.cz

Průvodce toulavého golfisty je ideálním dárkem pro nadšence do tohoto elegantního sportu. Kniha obsahuje vouchery v hodnotě přes 100 tisíc korun, cena se přitom hráčům vrátí už po pouhém jednom hracím dni.

Průvodce toulavého golfisty je ideálním dárkem pro nadšence do tohoto elegantního sportu. Kniha obsahuje vouchery v hodnotě přes 100 tisíc korun, cena se přitom hráčům vrátí už po pouhém jednom hracím dni. Dále obsahuje také profily všech hřišť s informacemi, které pomohou obdarovanému vybrat si ideální místo pro nejbližší hru.

FOTO: http://pruvodce.easy2golf.cz/

Kapitánský kurz potěší všechny námořníky nebo dámy, které si touží vyzkoušet řízení lodi. Abyste se mohli vydat po řekách na motorové lodi či na plachetnici po chorvatském pobřeží, potřebujete teoretický základ a podle výkonu lodi také praktickou zkoušku. Pod odborným vedením kapitána Pavla Kocfeldy se konají teoretické kurzy v Tvrzi Kunratice na Praze 4. Praktickou zkoušku můžete absolvovat na hladině Vltavy. Cena: 600 - 3000 Kč

FOTO: www.rekoplavba.cz

Neobyčejné pánské či dámské tričko si můžete buď vytvořit sami, anebo do 18. 12. poslat kreativnímu Otrokovi, který navrhne motiv sám. Následně motiv eko-trika potvrdíte emailem a necháte si jej poslat. Milovníci současného umění si mohou vybírat také motivy předních českých či světových designérů. Cena: od 350 Kč

FOTO: www.coromoro.com

Dárkové balení El Jimador tequily vám Vánoce rozzáří chutí 100% agáve a mexickým sluncem, na kterém zrálo. Nejvíce radosti však uděláte touto dárkovou kazetou milovníkům opravdové kvalitní tequily.
Cena: 499 Kč.

FOTO: www.bf2b.cz

Není lepší investice, než ta do vzdělání. Pokud máte v blízkém okolí někoho, kdo rád rozvíjí svůj umělecký talent, možná mu uděláte největší radost dárkem v podobě prvního semestru v nové umělecké škole Scholastika. Vybrat si může jeden ze šesti otevřených ateliérů (malba, socha, kresba, fotografie a video, grafický design a konceptuální tvorba), které vedou přední mladí umělci se zkušeností s pedagogickou činností. Za voucher zaplatíte 7000 Kč (školné za jeden ateliér na semestr) a jediné, co majitel vašeho dárku musí udělat, je dostavit se na talentové zkoušky 27. - 28.1. nebo 17. - 18.2. (za ty zaplatí poplatek 400 Kč). O dárkový voucher si můžete napsat na email info@scholastika.cz.

FOTO: www.scholastika.cz

Pokud neholdujete tvrdému alkoholu, můžete darovat novinku mezi šumivými víny - Martini Prosecco. Vinná odrůda Prosecco se pěstuje na kopcích Veneto v Itálii. Chuť je příjemně ovocně kyselá, voní po zeleném jablku a šalvěji.

FOTO: Archiv

Jack Daniel's se stylovými skleničkami, které padnou do ruky, udělá radost gentlemanům (569 Kč). V obchodech se před svátky také potkáte s dárkovými kazetami obsahujícími láhev Jackovy whiskey s jednou originální skleničkou Jack Daniel´s (549 Kč) nebo se dvěma skleničkami na lynchburgskou limonádu (499 Kč).

FOTO: Archiv Jack Daniels

CASIO Collection BEM-506D-1AVEF - Elegantní pánské hodinky, které jsou díky svému zpracování opravdu nadčasové. Ocelové pouzdro, ocelový řemínek, kryté kvalitním minerálním sklíčkem.

CASIO Collection BEM-506D-1AVEF - Elegantní pánské hodinky, které jsou díky svému zpracování opravdu nadčasové. Ocelové pouzdro, ocelový řemínek, kryté kvalitním minerálním sklíčkem.

FOTO: www.Odjeziska.cz

Vánoční kazeta Nivea - Pro jemnou a hedvábnou pokožku

Vánoční kazeta Nivea - Pro jemnou a hedvábnou pokožku

FOTO: Nivea

Vánoční kazeta Nivea pro výjimečné muže.

Vánoční kazeta Nivea pro výjimečné muže

FOTO: Nivea

Sérum proti vráskám HYALURON-FILLER - Cílená korekce hlubokých vrásek na čele, v okolí očí a úst. Koncentrovaná kyselina hyaluronová okamžitě obnovuje objem pleti a viditelně vyhlazuje pleť. Zakoupíte v lékárnách.

Sérum proti vráskám HYALURON-FILLER - Cílená korekce hlubokých vrásek na čele, v okolí očí a úst. Koncentrovaná kyselina hyaluronová okamžitě obnovuje objem pleti a viditelně vyhlazuje pleť. Zakoupíte v lékárnách.

FOTO: Eucerin

Šperky Just Cavalli jsou většinou vyrobeny z mosazi, která je pozlacena či postříbřena PVD technologií, což zaručuje stálost a neměnnost šperků.

Šperky Just Cavalli jsou většinou vyrobeny z mosazi, která je pozlacena či postříbřena PVD technologií, což zaručuje stálost a neměnnost šperků.

FOTO: www.sperky.cz

Nádherné srdce, které potěší každou ženu ...

Nádherné srdce, které potěší každou ženu ...

FOTO: Swarovski

Bohemia Sekt Prestige rosé brut se vyznačuje jemným dlouhotrvajícím perlením a světle lososovou barvou s nádechem růžového zlata. Ve vůni překvapí ovocnými tóny připomínající lesní jahody a maliny a jeho chuť je svěží, lehká a ovocná.

Bohemia Sekt Prestige rosé brut se vyznačuje jemným dlouhotrvajícím perlením a světle lososovou barvou s nádechem růžového zlata. Ve vůni překvapí ovocnými tóny připomínajícími lesní jahody a maliny a jeho chuť je svěží, lehká a ovocná.

FOTO: Bohemia Sekt

Becherovka Original - vánočním balením Becherovka (0,7l) se dvěma originálními skleničkami, do kterých patří jedině ledově vychlazená Becherovka Original.

Becherovka Original - vánoční balení Becherovka (0,7l) se dvěma originálními skleničkami, do kterých patří jedině ledově vychlazená Becherovka Original.

FOTO: Jan Becher – Pernod Ricard

Chivas Regal se vyznačuje vytříbeně jemnou chutí čtyřiceti nejlepších jednodruhových whisky a její ochutnávka je tedy velkolepým zážitkem, který k výjimečným příležitostem, tedy i k Vánocům, patří.

FOTO: Chivas

Tip redakce: Pokud jste už opravdu v koncích, nic nepotěší rodinu s dětmi víc než poukázka na hlídání dětí.