Hlavní obsah
 

Z domu, kde Pistorius zastřelil přítelkyni, chtějí noví nájemníci udělat klub

Noví nájemníci domu, v němž jihoafrický sportovec Oscar Pistorius zastřelil svou přítelkyni, jím provedli kameramana místní televize Netwerk24. Prohlídku doplnili žertovnými poznámkami o tom, že z něj udělají klub, kde budou pořádat bujaré večírky.

 
Z domu, kde Pistorius zastřelil přítelkyni, chtějí noví nájemníci udělat klub

„Mohli bychom ten dům vyzdobit na počest toho, co se tu stalo, a pozvat sem lidi. Je to nepochybně dům baviče. Oscar ten dům postavil, aby jím bavil. Mohli bychom pozvat nějaké pěkné holky,“ říkají noví nájemníci David Scott a Kagiso Mokoape na nahrávce.

Během prohlídky zavedou televizní reportéry také do koupelny kde sprinter - údajně v domnění, že jde o zloděje - modelku Reevu Steenkampovou zastřelil.

„Tohle je místo, kudy si Oscar myslel, že se někdo vloupal. Byl tam údajně žebřík. Ale kdybyste byli na střeše takovéhle budovy, skutečně byste zvolili takhle malé okénko - nejsložitější cestu do domu?“ pochybuje Scott na videozáznamu.

Podivná omluva

Dvojice se už za své poznámky omluvila, trvá ale na tom, že jihoafrická televize záběry pořídila bez jejich vědomí v době, kdy si mysleli, že je kamera vypnutá. To, že chtějí v domě pořádat večírky, nicméně nezpochybnili.

„Přišli s tím, že s námi udělají rozhovor vztahující k našemu podnikání. Byli jsme uvolnění a říkali svůj názor, protože nám řekli, že nás nenahrávají,“ vysvětloval Scott jihoafrickým novinám Rekord Newspaper.

Druhý nájemník Mokoap nicméně v rozporu s výše uvedeným dodal, že účelem  nahrávky bylo „vzkázat lidem, aby si užívali a oslavovali život.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků