Hlavní obsah

Na Dunaji v Bratislavě se utrhl ponton s restaurací Knajpa

Na Dunaji u bratislavského nákupního centra Eurovea se v úterý utrhl ponton s restaurací Knajpa. Ponton nekontrolovatelně plul po proudu, než ho zachytili hasiči.

Na Dunaji v Bratislavě se utrhl ponton s restaurací Knajpa

Ponton s restaurací narazil do nákladní lodě, rozlomil se na dvě části, které ohrožovaly plavidla na Dunaji a hausbóty ukotvené u břehu. Hasičům se nakonec podařilo obě části ukotvit nedaleko zdrže Hrušov.

„Při události zasahovalo 15 hasičů na dvou člunech,“ oznámilo Prezidium hasičského a záchranného sboru Slovenské republiky na sociální síti.

Takto sa plavila utrhnuta Knajpa

Zveřejnil(a) Miroslav Dragun dne Úterý 25. prosince 2018

Mluvčí hasičů Zuzana Farkasová potvrdila, že ponton byl původně ukotven mezi nákupním centrem Eurovea a mostem Apollo. „Hasiči při zásahu spolupracovali s dopravním úřadem a poříčním oddělením policejního sboru Slovenské republiky,“ řekla Farkasová.

Server tvnoviny.sk informoval, že na pontonu s restaurací nebyl žádný personál ani hosté, tudíž ke zranění osob nedošlo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků